Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Trollheimsfelten 2003 DC 13

27/4-2003
Midtbygden Skytterlag

Trollheimsfelten ble avviklet 27/4-2003 på Oppdal Skytebane.
99 deltagere.

Dette er nest siste runde av Dovrefjellcupen i feltskyting. Finalen avvikles på Hjerkinn 1. mai.

Mesterskap kl 1-5, V55

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20509

Åsmund Skånild

Hemne

5

66666

46544

30/23

20508

Stein Arve Staverløkk

Opdal

4

66666

25643

30/20

20801

Jan Nilsen

Tynset

5

66666

13465

30/19

20704

Hans Ivar Kojedal

Hådalen

3

66666

03655

30/19

20208

Per Erik Hjelle

Dovre og Dovreskog

5

56666

44464

29/22

20309

Hans Sollid

Alvdal

V55

56666

35561

29/20

20708

Lars Kirkholt

Rindal

5

56666

23554

29/19

20602

Svein Budal

Budal

5

56666

26352

29/18

20202

Trond Karlsvik

Fosna

5

66656

14325

29/15

20802

Per Kr. Bangen

Tynset

V55

66665

10541

29/11

20201

Roger Hals

Fosna

5

65666

22210

29/7

20702

Tore Lunsæter

Fåset

5

65656

25645

28/22

20605

Kjersti Norin

Lonås

4

46666

24452

28/17

20706

Frode Finstad

Hådalen

4

55666

13652

28/17

20803

Bjørn Tore Nystuen

Tynset

4

55666

24641

28/17

20607

Arnold Olsen

Osen

V55

56665

35342

28/17

20302

Jan Enlid

Budal

3

46666

12454

28/16

20406

Frank Ødegård

Aureosen

3

55666

12155

28/14

20407

Eva Schøn

Aureosen

2

55666

14314

28/13

20104

Egil Lindsø

Reinskytten

V55

55666

14241

28/12

20101

Arne Helgetun

Opdal

4

54666

43534

27/19

20409

Jakob Nørbech

Aspøy og Straumsnes

5

36666

02664

27/18

20501

Arnulv Venn

Skaun

V55

46665

15552

27/18

20105

Helge Rundtom

Folldal

5

46656

13544

27/17

20710

Oddvar Dalen

Fåset

4

55566

11365

27/16

20306

Ivar Otto Husby

Trondhjems

V55

45666

04452

27/15

20510

Hans Nordløkken

Budal

3

55566

25412

27/14

20305

Jostein Meås

Orkla

V55

56565

12551

27/14

20401

Kristian T. Lillevik

Nesjestranda og Skaala

4

36666

05242

27/13

20601

Eivind Stolpnes

Budal

3

66465

14141

27/11

20304

Arild Duaas

Orkla

5

64566

02233

27/10

20404

Kjell-Viggo Kågen

Raumadalen

3

65556

23122

27/10

20408

Arne Gjendem

Aureosen

4

46556

24433

26/16

20203

Arnt E. Gorset

Opdal

4

36665

03354

26/15

20310

Thor Lars Tveråen

Alvdal

2

46556

13244

26/14

20207

Bjørn Haugen

Valsøyfjord

3

53666

11542

26/13

20603

Egil Magnar Stubsjøen

Lonås

4

46466

23140

26/10

20705

Hans Morten Haugen

Hådalen

3

55646

04330

26/10

20403

Odd Erling Flydahl

Isfjorden og Åndalsnes

3

35665

13354

25/16

20507

Olav Hytten

Budal

3

44566

22341

25/12

20106

Torbjørn Furuhovde

Folldal

V55

56653

13321

25/10

20103

Sigmund Flateng

Reinskytten

V55

66535

14300

25/8

20204

Stein Haugen

Hølonda

V55

44566

12130

25/7

20506

Kjell Ivar How

Budal

4

25566

02254

24/13

20210

Ulf Hundseth

Valsøyfjord

3

52566

21343

24/13

20402

Peder Amundsgård

Nesjestranda og Skaala

V55

54564

02253

24/12

20209

Monica Groven

Dovre og Dovreskog

2

53565

12412

24/10

20703

Odd Arne Pedersen

Fåset

3

54555

01032

24/6

20610

Inge Rønning

Budal

4

55536

21200

24/5

20303

Olav Stensås

Soknedal

5

25664

12550

23/13

20308

Sverre Trøan

Alvdal

V55

25466

05024

23/11

20805

Robert Fonnås

Tynset

3

55445

05302

23/10

20410

Svein E. Nisja

Sunndal

4

54266

04131

23/9

20701

Tron Arne Gravem

Sunndal

3

45536

12222

23/9

20405

Jon Kågen

Holmestranda

V55

43556

22201

23/7

20307

Bjarne By

Trondhjems

4

23656

11523

22/12

20301

Ketil Enodd

Budal

2

43654

11431

22/10

20504

Leif Enmo

Budal

4

45364

03132

22/9

20709

Even Langli

Rindal

2

04665

04353

21/15

20502

Thomas Fossen

Bæverdalen

4

64560

15540

21/15

20608

Hans Sætermo

Budal

3

23655

10642

21/13

20804

Odd Bjerksetmyr

Soknedal

4

33555

22341

21/12

20609

Håvard Sætermo

Budal

4

46524

24211

21/10

20206

Lars Botten

Valsøyfjord

4

33465

11222

21/8

20102

Ove Killi

Reinskytten

2

33554

12542

20/14

20107

Olav Tollerås

Folldal

3

43535

10102

20/4

20503

Ola Rindal

Orkla

2

23446

01422

19/9

20604

Nils Sverre Norin

Lonås

4

02664

01450

18/10

20606

Ole Estensgård

Kvikne

1

43352

13040

17/8

20108

Arve M. Røsten

Alvdal

2

21462

11021

15/5

20505

Lillian Bakken

Budal

2

01554

01201

15/4

20205

Jens Olav Hov

Budal

1

12503

01201

11/4

20109

Roger Lindgren

Stordalen

3

23021

11010

8/3

20707

Torbjørn Dørum

Opdal

V55

01000

00000

1/0

Klasse A

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10403

Maren Brendryen

Folldal

A

55456

23223

25/12

10404

Silje Klokkerhaug

Folldal

A

00214

00001

7/1

Klasse R

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10504

Maren Galgaften Lunsæter

Fåset

R

55466

33145

26/16

10502

Hans Runar S. Kojedal

Hådalen

R

35564

11331

23/9

10501

Kristian Haugen

Hådalen

R

45265

03223

22/10

10303

Thomas F. Tveråen

Alvdal

R

42466

21213

22/9

Klasse ER

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10103

Ingrid Stubsjøen

Lonås

ER

66666

56656

30/28

10503

Kristoffer S. Kojedal

Hådalen

ER

66666

46566

30/27

10301

Svend Hov

Budal

ER

66666

21232

30/10

Klasse J

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10505

Roger Nilsen

Tynset

J

66666

43566

30/24

10302

Geir Inge Steien

Alvdal

J

66666

60256

30/19

10402

Peder Bakken

Budal

J

65666

33564

29/21

10102

Marie Stubsjøen

Lonås

J

65666

52554

29/21

10405

Anne Marit Nordløkken

Budal

J

64666

22146

28/15

10401

Ole Mareno Einseth

Aspøy og Straumsnes

J

54666

40666

27/22

10204

Inge Halvor Ryen

Dalsbygda

J

46466

45336

26/21

10203

Åsmund Gorset

Opdal

J

63660

22530

21/12

Klasse V65

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10304

Engebret Østerås

Vingelen

V65

66466

52355

28/20

10105

Magnar Torsgård

Lesja

V65

54566

21303

26/9

10305

Ivar Tolaas

Nesjestranda og Skaala

V65

46546

13325

25/14

10101

Joans Sollid

Hov

V65

23660

00520

17/7

Klasse V73

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

10201

Jostein Kristoffersen

Rennebu

V73

46666

33456

28/21

10205

Rolf Gaustad

Hølonda

V73

65566

51423

28/15

10202

Arne Jære

Rennebu

V73

56466

11343

27/12

10104

Martin Reinstad

Reinskytten

V73

36566

12324

26/12

Klasse 1

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20606

Ole Estensgård

Kvikne

1

43352

13040

17/8

20205

Jens Olav Hov

Budal

1

12503

01201

11/4

Klasse 2

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20407

Eva Schøn

Aureosen

2

55666

14314

28/13

20310

Thor Lars Tveråen

Alvdal

2

46556

13244

26/14

20209

Monica Groven

Dovre og Dovreskog

2

53565

12412

24/10

20301

Ketil Enodd

Budal

2

43654

11431

22/10

20709

Even Langli

Rindal

2

04665

04353

21/15

20102

Ove Killi

Reinskytten

2

33554

12542

20/14

20503

Ola Rindal

Orkla

2

23446

01422

19/9

20108

Arve M. Røsten

Alvdal

2

21462

11021

15/5

20505

Lillian Bakken

Budal

2

01554

01201

15/4

Klasse 3

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20704

Hans Ivar Kojedal

Hådalen

3

66666

03655

30/19

20302

Jan Enlid

Budal

3

46666

12454

28/16

20406

Frank Ødegård

Aureosen

3

55666

12155

28/14

20510

Hans Nordløkken

Budal

3

55566

25412

27/14

20601

Eivind Stolpnes

Budal

3

66465

14141

27/11

20404

Kjell-Viggo Kågen

Raumadalen

3

65556

23122

27/10

20207

Bjørn Haugen

Valsøyfjord

3

53666

11542

26/13

20705

Hans Morten Haugen

Hådalen

3

55646

04330

26/10

20403

Odd Erling Flydahl

Isfjorden og Åndalsnes

3

35665

13354

25/16

20507

Olav Hytten

Budal

3

44566

22341

25/12

20210

Ulf Hundseth

Valsøyfjord

3

52566

21343

24/13

20703

Odd Arne Pedersen

Fåset

3

54555

01032

24/6

20805

Robert Fonnås

Tynset

3

55445

05302

23/10

20701

Tron Arne Gravem

Sunndal

3

45536

12222

23/9

20608

Hans Sætermo

Budal

3

23655

10642

21/13

20107

Olav Tollerås

Folldal

3

43535

10102

20/4

20109

Roger Lindgren

Stordalen

3

23021

11010

8/3

Klasse 4

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20508

Stein Arve Staverløkk

Opdal

4

66666

25643

30/20

20605

Kjersti Norin

Lonås

4

46666

24452

28/17

20706

Frode Finstad

Hådalen

4

55666

13652

28/17

20803

Bjørn Tore Nystuen

Tynset

4

55666

24641

28/17

20101

Arne Helgetun

Opdal

4

54666

43534

27/19

20710

Oddvar Dalen

Fåset

4

55566

11365

27/16

20401

Kristian T. Lillevik

Nesjestranda og Skaala

4

36666

05242

27/13

20408

Arne Gjendem

Aureosen

4

46556

24433

26/16

20203

Arnt E. Gorset

Opdal

4

36665

03354

26/15

20603

Egil Magnar Stubsjøen

Lonås

4

46466

23140

26/10

20506

Kjell Ivar How

Budal

4

25566

02254

24/13

20610

Inge Rønning

Budal

4

55536

21200

24/5

20410

Svein E. Nisja

Sunndal

4

54266

04131

23/9

20307

Bjarne By

Trondhjems

4

23656

11523

22/12

20504

Leif Enmo

Budal

4

45364

03132

22/9

20502

Thomas Fossen

Bæverdalen

4

64560

15540

21/15

20804

Odd Bjerksetmyr

Soknedal

4

33555

22341

21/12

20609

Håvard Sætermo

Budal

4

46524

24211

21/10

20206

Lars Botten

Valsøyfjord

4

33465

11222

21/8

20604

Nils Sverre Norin

Lonås

4

02664

01450

18/10

Klasse 5

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20509

Åsmund Skånild

Hemne

5

66666

46544

30/23

20801

Jan Nilsen

Tynset

5

66666

13465

30/19

20208

Per Erik Hjelle

Dovre og Dovreskog

5

56666

44464

29/22

20708

Lars Kirkholt

Rindal

5

56666

23554

29/19

20602

Svein Budal

Budal

5

56666

26352

29/18

20202

Trond Karlsvik

Fosna

5

66656

14325

29/15

20201

Roger Hals

Fosna

5

65666

22210

29/7

20702

Tore Lunsæter

Fåset

5

65656

25645

28/22

20409

Jakob Nørbech

Aspøy og Straumsnes

5

36666

02664

27/18

20105

Helge Rundtom

Folldal

5

46656

13544

27/17

20304

Arild Duaas

Orkla

5

64566

02233

27/10

20303

Olav Stensås

Soknedal

5

25664

12550

23/13

Klasse V55

Nummer

Navn

Skytterlag

Klasse

Treff

Innertreff

Poeng

20309

Hans Sollid

Alvdal

V55

56666

35561

29/20

20802

Per Kr. Bangen

Tynset

V55

66665

10541

29/11

20607

Arnold Olsen

Osen

V55

56665

35342

28/17

20104

Egil Lindsø

Reinskytten

V55

55666

14241

28/12

20501

Arnulv Venn

Skaun

V55

46665

15552

27/18

20306

Ivar Otto Husby

Trondhjems

V55

45666

04452

27/15

20305

Jostein Meås

Orkla

V55

56565

12551

27/14

20106

Torbjørn Furuhovde

Folldal

V55

56653

13321

25/10

20103

Sigmund Flateng

Reinskytten

V55

66535

14300

25/8

20204

Stein Haugen

Hølonda

V55

44566

12130

25/7

20402

Peder Amundsgård

Nesjestranda og Skaala

V55

54564

02253

24/12

20308

Sverre Trøan

Alvdal

V55

25466

05024

23/11

20405

Jon Kågen

Holmestranda

V55

43556

22201

23/7

20707

Torbjørn Dørum

Opdal

V55

01000

00000

1/0

 

Resultatsiden

Startsiden