Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Resultater DC 9 Glåmastevnet, 12.april 2003

Klassevinnerne Magne Håvard Ellevold, Ø.Rendal (rekr.), Margrethe Elden,
Ø.Rendal (jr.)og t.h. Gina helstad, Ø.Rendal (e.rekr.) sammen med Bjørn Trudvang.
 

På Glåmastevnet på Hanestad i regi av Ø.Rendal skytterlag ble skytterne møtt
med et vesentlig forbedret opplegg, noe rendølene skal ha honnør for. To
skyttere på 36 treff og fullt hus vitner om et opplegg som ikke var fullt så
vanskelig som på Alvdal. Bjørn Trudvang vant foran lagkameraten Tore Skryten med
Ingvar Brohaug på tredjeplass. I underkant av 140 skyttere på dette stevnet
var også en forbedring fra i fjor.

Resultatliste 2 - 36 skudd

1

Eva Schøn

Aureosen

31/12

2

Finn Ragnar Berg

Sørskogbygda

29/9

3

Eiliv Losgård

Fåset

25/5

4

Per A Bakken

Budal

22/6

5

Kolbjørn Darell

Bjørnen

20/7

6

Ove Killi

Reinskytten

20/6

7

Roar Holm

Bjørnen

16/4

8

Arve Røsten

Alvdal

16/4

9

Viggo Erlien

Glåmos

16/2

10

Per Nordløkken

Budal

15/4

11

Willy Thorsteinsen

Rauhella

11/2

 Resultatliste 3 - 36 skudd

1

Odd Arne Pedersen

Fåset

35/13

2

Knut Drognes

Raumnes

34/14

3

John Smedbakken

Bjørnen

33/14

4

Erik Livoll

Vingelen

31/11

5

Morten Furuhovde

Folldal

31/10

6

Kåre Westgård

Alvdal

30/14

7

Stein Olav Lilleeng

Folldal

30/14

8

Hans Iver Kojedal

Hådalen

30/12

9

Frank Ødegård

Aureosen

29/18

10

Trond Arne Gravem

Sunndal

29/14

11

Roald Trøeng

Vingelen

29/9

12

Eivind Stolpnes

Budal

28/20

13

Jan Enlid

Budal

27/11

14

Jan Erik Bjørn

Alvdal

27/11

15

Hans Morten Haugen

Hådalen

27/11

16

Olav Tallerås

Folldal

25/12

17

Anders Kjus

Haga

24/7

18

Geir Rønning

Vingelen

20/9

19

Christian Borgen

Haga

18/4

20

Karl-Henrik Brinch

Skarpskytten

8/1

 Resultatliste 4 - 36 skudd

1

Frode Finstad

Hådalen

34/19

2

Oddvar Dahlen

Fåset

34/17

3

Arild Nordby

Austmarka

34/13

4

Geir Håkon Nystuen

Tynset

33/17

5

Anne Beate Engebretsen

Øvre Rendal

32/17

6

Egil Magnar Stubsjøen

Lonås

32/13

7

Håvard Sætermo

Budal

31/16

8

Hans Håkon Westlund

Bjørnen

31/14

9

Leif Langodden

Alvdal

31/14

10

Esten Vingelen

Vingelen

30/20

11

Harald Gundersen

Tynset

30/14

12

Bjørn Tore Nystuen

Tynset

29/14

13

Inge Rønning

Budal

29/10

14

Arnulf Storrøsæter

Budal

29/9

15

Nils Sverre Norin

Lonås

28/10

16

Yngve Lohne

Raumnes

28/8

17

Ole K. Løkken

Fåset

28/6

18

Odd Høegh

Austmarka

27/10

19

Rune Solberg

Nord-Odal

26/9

20

Odd Jarle Solem

Budal

26/9

21

Lars Henrik Odden

Folldal

24/5

22

John Magne Solem

Budal

23/13

23

Kristian Tolaas

Nesjestranda og Skaala

22/6

24

Karl Erik Aalen

Åmot

22/5

25

Svein Kjetil Bjørnseth

Øvre Rendal

21/9

26

Geir Hamre

Rauhella

19/4

 Resultatliste 5 42 skudd

1

Bjørn Trudvang

Raumnes

36/24

2

Tore Skryten

Raumnes

36/22

3

Ingvar Brohaug

Alvdal

35/26

4

Odd Ivar Lang-Ree

Elverum

35/24

5

Svein Budal

Budal

35/22

6

Per Erik Oldertrøen

Tynset

35/18

7

Ragnar Sollid

Alvdal

35/14

8

Åge Halvorsen

Øvre Rendal

34/20

9

Bjørn Arve Sagbakken

Rauhella

34/16

10

Tore Hornseth

Øvre Rendal

34/16

11

Roar Steihaug

Alvdal

33/21

12

Geir Finstad

Raumnes

33/18

13

Hans Solliid

Alvdal

33/16

14

Jakob Nørbech

Aspøy og Straumsnes

33/13

15

Lars Næperud

Rælingen

33/6

16

Jan Nilsen

Tynset

29/18

17

Idar Moseng

Nora

29/16

18

Asbjørn Lundsæter

Lonås

23/7

 Resultatliste V55 - 36 skudd

1

Ivar Otto Huseby

Trondhjems

34/16

2

Egil Lindsø

Reinskytten

34/13

3

Sverre Trøan

Alvdal

31/16

4

Ingmar Karlsen

Bjørnen

30/12

5

Halvor Berger

Bjørnen

29/11

6

Peder Amundsgård

Nesjestranda og Skaala

28/8

7

Pål Finstad

Øvre Rendal

27/9

8

Per Kristian Bangen

Tynset

27/7

9

Arnold Olsen

Osen

26/11

10

Sigmund Flateng

Reinskytten

21/7

11

Kjell Øien

Bjørnen

18/7

12

Erik Tobro

Øvre Rendal

6/0

 Resultatliste R 30 skudd

1

Magne Haavard Ellevold

Øvre Rendal

28/13

2

Marianne Erlien

Glåmos

26/12

3

Maren Losgård

Fåset

24/12

4

Pål Vegar Nystuen

Tynset

23/14

5

Åsmund Østihaug

Lonås

21/7

6

Kristian Haugen

Hådalen

16/4

7

Hans Arvid Amb

Lismarken

12/1

 Resultatliste ER 30 skudd

1

Gina Helstad

Øvre Rendal

30/29

2

Kristoffer Kojedal

Hådalen

30/27

3

Ingrid Stubsjøen

Lonås

30/26

4

Jonas Brendryen

Folldal

30/24

5

Svanhild Østihaug

Lonås

30/22

6

Matheas Amb

Lismarken

30/22

7

Jo Fredrik Brekken

Fåset

30/19

8

Ole Christian Haarseth

Øvre Rendal

29/18

9

Ole Martin E. Dahl

Øvre Rendal

29/13

10

Svend Hov

Budal

28/13

11

Katrine Træthaug

Alvdal

22/7

 Resultatliste J 30 skudd

1

Margrethe Elden

Øvre Rendal

30/26

2

Marie Stubsjøen

Lonås

30/22

3

Ole Martin Døsen

Øvre Rendal

30/22

4

Stein Erik Haarseth

Øvre Rendal

30/20

5

Inge Halvor Ryen

Dalsbygda

30/19

6

Ole Mareno Einseth

Aspøy og Straumsnes

29/22

7

Roger Nilsen

Tynset

28/21

8

Erik Lundbakken

Ringebu og Fåvang

28/19

9

Anne Marit Nordløkken

Budal

28/15

10

Heine Martin Brekken

Fåset

27/13

11

Peder Bakken

Budal

26/16

12

Geir Inge Steien

Alvdal

26/13

13

Ole Helge Rønning

Folldal

25/14

14

Espen H. Sønmør

Tynset

24/16

 Resultatliste ASP 30 skudd

1

Ivar Bakken Berg

Folldal

25/14

2

Maren Brendryen

Folldal

24/7

3

Tagen Flyen Randen

Folldal

17/4

 Resultatliste V65 30 skudd

1

Oddvar Smedbakken

Bjørnen

30/26

2

Helge Johnsen

Eidskog

30/23

3

Per Oldertrøen

Tynset

30/22

4

Rolf Rødås

Åslia

30/21

5

Ola Lundsæter

Lonås

30/19

6

Odd Rønningen

Osen

30/18

7

Erik Hamre

Hokåsskog

29/20

8

Ivar Tolaas

Nesjestranda og Skaala

29/18

9

Per Rønning

Tynset

29/6

10

Engebret Østerås

Vingelen

28/22

 Resultatliste V73 30 skudd

1

Jan Sætereng

Elverum

30/22

2

Martin Reistad

Reinskytten

29/19

3

Thorbjørn Skinstad

Bjørnen

28/18

4

Jostein Kristoffersen

Rennebu

28/16

5

Sverre Lønhøiden

Hokåsskog

28/14

6

Magne Haarseth

Øvre Rendal

24/13

 Resultatliste JEG 30 skudd

1

Odd Arvid Nordseth

Vingelen

29/16

 Lagskyting Rekr/jun

 

 

1

Lonås

90/70

 

 

Ingrid Stubsjøen (ER)

30/26

 

 

Marie Stubsjøen (J)

30/22

 

 

Svanhild Østihaug (ER)

30/22

 

 

 

2

Øvre Rendal 2

89/55

 

 

Stein Erik Haarseth (J)

30/20

 

 

Ole Martin E. Dahl (ER)

29/13

 

 

Ole Martin Døsen (J)

30/22

 

 

 

3

Øvre Rendal 1

88/68

 

 

Margrethe Elden (J)

30/26

 

 

Gina Helstad (ER)

30/29

 

 

Magne Haavard Ellevold (R)

28/13

 

 

 

       

 Lagskyting Grovfelt 36 skudd

 

1

Raumnes

105/64

 

 

Tore Skryten (5)

36/22

 

 

Geir Finstad (5)

33/18

 

 

Bjørn Trudvang (5)

36/24

 

 

2

Alvdal 1

101/63

 

 

Hans Sollid (5)

33/16

 

 

Roar Steihaug (5)

33/21

 

 

Ingvar Brohaug (5)

35/26

 

 

3

Øvre Rendal

100/53

 

 

Anne Beate Engebretsen (4)

32/17

 

 

Åge Halvorsen (5)

34/20

 

 

Tore Hornseth (5)

34/16

 

 

Resultatsiden

Startsiden