Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Fra Tynset skytterlags nettsted;

Teldalsfelten 23.mars 2003

I alt 142 deltakere! Dette er første gangen det arrangeres og vi håper dere vil legge igjen en liten notis i gjesteboka med kritikk og ros, da vi ser frem til å arrangere et slik stevne neste år også!!!

 
Feltskyting Topp 30 Klasse AR
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Maren Brendryen Folldal 0/0 4/1 1/0 3/0 5/2 13/3
2 Joachim Haug Tynset 2/0 0/0 3/0 3/0 0/0 8/0
Feltskyting Topp 30 Klasse ER
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Ingrid Stubsjøen Lonås 6/4 6/5 6/6 6/5 6/6 30/26
2 Kristoffer Kojedal Hådalen 6/5 6/5 6/6 6/3 6/6 30/25
3 Jonas Brendryen Folldal 6/4 6/4 6/6 6/5 6/5 30/24
4 Svanhild Østihaug Lonås 6/4 6/0 6/6 6/4 6/5 30/19
5 Jo Fredrik Brekken Fåset 6/3 6/2 6/6 6/3 6/5 30/19
6 Esten Losgård Fåset 6/6 6/4 6/3 6/5 6/1 30/19
7 Karine Træthaug Alvdal 6/2 6/2 6/6 6/4 6/3 30/17
8 Ronnie Fiskvik Fåset 6/5 5/2 6/6 6/6 6/5 29/24
9 Arne Stubberud Tynset 5/3 6/3 5/1 6/3 6/4 28/14
10 Anette Westum Fåset 6/1 6/4 6/4 5/2 5/2 28/13
11 Svend Hov Budal 6/2 5/1 5/1 6/1 6/3 28/8
Feltskyting Topp 30 Klasse J
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Margrethe Elden Øvre Rendal 6/5 6/6 6/4 6/5 6/3 30/23
2 Inge Halvor Ryen Dalsbygda 6/6 6/5 6/4 6/5 6/3 30/23
3 Roger Nilsen Tynset 6/3 6/5 6/4 6/4 6/6 30/22
4 Ole Helge Rønning Folldal 6/5 6/4 6/4 6/4 6/5 30/22
5 Peder Bakken Budal 6/6 6/4 6/5 6/2 6/4 30/21
6 Marie Stubsjøen Lonås 6/4 6/3 6/3 6/3 6/6 30/19
7 Espen H. Sønmør Tynset 6/4 6/3 6/5 6/4 6/3 30/19
8 Geir Inge Steien Alvdal 6/4 5/3 6/4 6/3 6/4 29/18
9 Heine M. Brekken Fåset 6/6 6/0 6/4 6/4 5/3 29/17
10 Anne Marit Nordløkken Budal 6/5 6/3 3/3 6/3 5/3 26/17
Feltskyting Topp 30 Klasse JEG
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Odd Arvid Nordset Vingelen 6/2 6/1 6/4 6/4 6/3 30/14
2 Hans Seim Tynset 6/0 5/2 6/1 6/1 6/2 29/6
3 Ingvald Midtskogen Tynset JFF 6/4 6/2 6/0 6/2 4/1 28/9
4 Njål Mælen Tynset JFF 5/1 5/1 5/2 6/2 6/3 27/9
5 Kåre Aaen Tynset 0/0 6/2 6/3 5/2 5/0 22/7
Feltskyting Topp 30 Klasse R
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Ellev Sandtrøen Fåset 6/5 6/3 6/6 6/5 6/5 30/24
2 Maren Lunsæter Fåset 6/2 6/3 6/3 5/2 6/3 29/13
3 Pål Vegar Nystuen Tynset 4/1 6/1 6/2 4/3 6/1 26/8
4 Åsmund Østihaug Lonås 5/1 5/0 3/1 4/1 6/4 23/7
5 Marianne Erlien Glåmos 5/1 3/0 6/0 5/1 4/1 23/3
6 Margrete Aaen Tynset 1/0 0/0 6/3 5/1 6/3 18/7
7 Hans Runar Kojedal Hådalen 5/2 0/0 2/0 4/0 4/4 15/6
Feltskyting Topp 30 Klasse V65
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Ola Lunsæter Lonås 6/5 6/4 6/5 6/6 6/5 30/25
2 Per K. Rønning Tynset 6/2 6/5 6/4 6/5 6/5 30/21
3 Oddvar Smedbakken Bjørnen 6/1 6/5 6/5 6/4 6/3 30/18
4 Arvid Berggård Tydal 6/5 5/2 6/6 6/0 6/6 29/19
5 Engebret Østerås Vingelen 6/3 6/4 5/4 6/3 6/5 29/19
6 Nils Aune Tydal 6/1 4/2 6/6 6/4 6/3 28/16
7 Ivar Tollaas Nesjestranda og Skaala sk.lag 6/2 6/4 6/5 4/1 6/3 28/15
8 Jon Leren Tolgen 6/5 5/1 6/5 6/4 2/0 25/15
9 Magnar Torsgård Lesja 5/2 5/2 6/3 3/1 5/3 24/11
Feltskyting Topp 30 Klasse V73
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Thorbjørn Skinstad Bjørnen 5/4 6/2 6/4 6/3 6/3 29/16
2 Martin Olsen Bjørnen 5/1 6/4 6/3 6/1 5/2 28/11
3 Morten Snarvold Tynset 3/0 5/2 4/2 4/1 4/1 20/6
Feltskyting Topp 30 Klasse 1
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Vigdis Rolandsen Budal 0/0 0/0 1/0 0/0 1/0 2/0
Feltskyting Topp 30 Klasse 2
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Kolbjørn Darell Bjørnen 6/2 6/1 3/2 5/2 6/0 26/7
2 Eva Schøn Aureosen 6/4 6/2 4/1 4/0 6/0 26/7
3 Thor Lars Tveråen Alvdal 6/2 4/2 4/2 6/3 5/1 25/10
4 Olav Aamo Dalsbygda 4/2 6/2 3/1 6/2 4/3 23/10
5 Arve Røsten Alvdal 5/1 4/1 1/1 6/3 4/2 20/8
6 Lillian Bakken Budal 6/0 6/3 0/0 3/2 5/2 20/7
7 Rolf Bakken Reinskytten 5/2 4/0 1/0 6/3 4/0 20/5
8 Ove Killi Reinskytten 5/0 3/0 5/2 4/1 3/0 20/3
9 Viggo Erlien Glåmos 6/4 3/0 0/0 3/0 5/0 17/4
10 Per A. Bakken Budal 6/1 5/1 0/0 3/2 3/0 17/4
11 Henry Flaten Alvdal 0/0 5/3 3/2 6/2 2/1 16/8
12 Simen R. Øren Tronfjell 3/2 5/2 1/0 3/0 2/0 14/4
Feltskyting Topp 30 Klasse 3
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Odd Arne Pedersen Fåset 6/0 6/2 4/3 6/4 6/4 28/13
2 John Smedbakken Bjørnen 6/4 6/2 5/0 5/2 6/4 28/12
3 Tron Arne Gravem Sunndal 5/1 6/4 5/3 6/3 5/4 27/15
4 Frank Ødegård Aureosen 6/2 6/6 2/1 6/4 6/4 26/17
5 Eivind Stolpnes Budal 6/1 5/2 3/2 6/2 6/4 26/11
6 Roald Trøeng Vingelen 6/1 5/3 3/3 6/2 6/2 26/11
7 Jan Erik Bjørn Alvdal 6/4 6/2 2/1 6/1 5/3 25/11
8 Olav Hytten Budal 6/4 5/1 2/0 6/3 6/2 25/10
9 Stein Narjord Narjord 6/3 5/2 3/0 6/2 5/0 25/7
10 Hans Sætermo Budal 6/5 4/0 5/2 4/3 5/3 24/13
11 Hans Nordløkken Budal 4/0 6/3 3/1 5/4 6/1 24/9
12 Ingar Gjelten Tolgen 6/2 5/3 1/1 6/1 6/1 24/8
13 Erik Livoll Vingelen 4/2 5/1 4/2 5/1 6/2 24/8
14 Olav Tallerås Folldal 6/5 3/2 1/0 5/1 6/4 21/12
15 Egil Rolandsen Tynset 5/3 3/0 2/0 6/1 5/0 21/4
16 Hans I. Kojedal Hådalen 0/0 6/5 5/0 6/3 3/0 20/8
17 Robert Fonnås Tynset 6/2 4/3 5/0 5/1 0/0 20/6
18 Bjørn Lillebo Tynset 6/3 5/1 3/1 5/0 0/0 19/5
Feltskyting Topp 30 Klasse 4
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Esten Vingelen Vingelen 6/4 6/3 6/1 6/6 6/5 30/19
2 Nils Sverre Norin Lonås 6/6 6/3 5/3 6/5 6/4 29/21
3 Frode Finstad Hådalen 6/0 5/3 5/3 6/4 6/3 28/13
4 Knut Haug Tolgen 6/4 6/4 4/3 6/2 6/0 28/13
5 Håkon Moen Brekken/Aursund 6/4 5/2 5/3 6/2 6/1 28/12
6 Kjersti Norin Lonås 5/3 6/1 5/2 6/3 6/2 28/11
7 Jon Egil Bakken Dalsbygda 4/3 5/2 6/2 6/4 6/2 27/13
8 Oddvar Dalen Fåset 6/4 6/4 3/1 6/3 6/1 27/13
9 Nils Erik Skårsmoen Lonås 6/2 5/3 5/4 6/2 5/2 27/13
10 Harald Gundersen Tynset 6/4 6/2 3/2 6/2 6/2 27/12
11 Jonar Valli Hommelvik 6/4 5/0 5/1 6/6 5/1 27/12
12 Egil Magnar Stubsjøen Lonås 6/3 5/3 3/1 6/4 6/3 26/14
13 Kjell Ivar How Budal 6/3 6/4 2/1 6/2 6/3 26/13
14 Per M. Hågensen Nora 6/3 6/1 2/0 6/2 6/0 26/6
15 Bjørn T. Nystuen Tynset 6/1 6/3 4/1 6/1 4/0 26/6
16 Stein Arve Staverløkk Opdal 6/3 3/2 4/3 6/5 6/2 25/15
17 Olav Elden Øvre Rendal 6/3 5/4 6/3 3/1 5/2 25/13
18 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal 6/4 6/4 5/3 5/2 3/0 25/13
19 Håvard Sætermo Budal 6/3 5/4 3/1 6/1 5/3 25/12
20 Lars Henrik Odden Folldal 6/3 5/0 2/1 5/2 5/3 23/9
21 Karl Erik Aalen Åmot 6/1 6/0 2/0 5/1 4/0 23/2
22 Geir H. Nystuen Tynset 0/0 5/3 5/0 6/4 6/3 22/10
23 Morten Steen Tynset 6/1 4/2 1/1 6/4 5/1 22/9
24 Sigurd Folkestad Nora 4/1 5/2 5/1 5/0 2/0 21/4
25 Ole K. Løkken Fåset 6/2 5/2 0/0 5/2 4/1 20/7
26 Leif Enmo Budal 6/3 3/1 1/1 4/3 4/1 18/9
Feltskyting Topp 30 Klasse 5
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Svein Budal Budal 6/4 6/3 6/3 6/1 6/2 30/13
2 Ragnar Sollid Alvdal 6/6 6/5 5/2 6/5 6/2 29/20
3 Tore Lunsæter Fåset 6/5 6/1 5/3 6/5 6/4 29/18
4 Idar Moseng Nora 6/5 6/4 5/3 6/3 6/3 29/18
5 Åge Halvorsen Øvre Rendal 6/4 6/2 5/2 6/5 6/3 29/16
6 Roar Lillebo Tynset 6/5 6/2 5/3 6/6 6/0 29/16
7 Egil Wikan Nora 6/2 6/4 5/3 6/5 6/1 29/15
8 Ingvar Brohaug Alvdal 6/6 5/3 5/3 6/6 6/3 28/21
9 Roar Steihaug Alvdal 6/5 6/4 4/4 6/5 6/2 28/20
10 Erik Østbyhaug Tydal 6/4 5/1 5/3 6/4 6/3 28/15
11 Hallgeir Huse Åsnes 6/3 6/3 4/3 6/2 6/4 28/15
12 Asbjørn Lunsæter Lonås 5/0 5/3 6/4 6/3 6/4 28/14
13 Arne Magne Stenvold Brekken/Aursund 6/6 6/1 4/1 6/3 6/0 28/11
14 Per Erik Hjelle Dovre og Dovreskog 6/5 6/3 4/1 6/3 5/0 27/12
15 Vegar Stålem Nora 6/2 6/4 5/2 6/1 4/0 27/9
16 Jan Nilsen Tynset 5/2 5/3 5/2 5/3 6/4 26/14
17 Per E. Oldertrøen Tynset 6/4 5/4 4/2 6/3 5/1 26/14
18 Helge Rundtom Folldal 6/2 5/1 3/0 6/0 3/0 23/3
Feltskyting Topp 30 Klasse V55
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Arnold Olsen Osen 6/3 6/4 6/2 6/5 6/3 30/17
2 Anders Gilleberg Lillehammer 6/6 6/5 5/2 6/4 6/2 29/19
3 Karsten Kjernåsen Østby 6/5 6/2 6/3 5/4 6/1 29/15
4 Embret Eggen Tynset 6/1 6/3 6/3 6/2 5/2 29/11
5 Martin Ottershagen Vestre Trysil 6/6 6/5 5/1 5/4 6/1 28/17
6 Sverre Trøan Alvdal 6/4 6/3 5/1 6/4 5/4 28/16
7 Hans Sollid Alvdal 6/6 6/3 3/1 6/2 6/4 27/16
8 Pål Finstad Øvre Rendal 6/5 5/3 4/2 6/3 6/2 27/15
9 Eilif Kokkvoll Brekken/Aursund 5/2 6/4 4/2 6/2 6/2 27/12
10 Magnus Strand Trysilfjeld 6/2 6/4 4/2 6/2 5/2 27/12
11 Gunnar Skjæret Trysilfjeld 6/5 6/1 6/3 6/2 3/0 27/11
12 Egil Lindsø Reinskytten 6/3 4/2 4/2 6/4 5/1 25/12
13 Sigmund Flateng Reinskytten 6/5 2/2 5/2 6/2 5/0 24/11
14 Per Kristian Bangen Tynset 6/2 5/2 3/1 4/4 6/0 24/9
15 Halvor Berger Bjørnen 6/5 6/4 3/1 5/1 3/1 23/12
16 Arvid Hegg Nybergsund 6/3 5/0 5/2 4/2 3/1 23/8
17 Torbjørn Furuhovde Folldal 5/3 5/2 3/1 6/3 3/2 22/11
18 Georg Mykløy Aureosen 6/4 4/2 3/2 6/1 3/1 22/10
19 John Grue Tynset 6/1 4/0 2/1 4/2 5/2 21/6
20 Paul Oddlien Tronfjell 4/1 4/2 4/0 5/2 1/0 18/5
21 Kjell Øyen Bjørnen 4/2 2/1 1/0 2/1 2/0 11/4

 Mesterskapet Grovfelt:

Skytter Klasse Skytterlag Hold 1 Hold 2 Hold 3 Hold 4 Hold 5 Hold 6 Totalt
Ragnar Sollid 5 Alvdal 6 6 6 5 5 2 6 5 6 2 6 4 35 24
Roar Lillebo 5 Tynset 6 5 6 2 5 3 6 6 6 0 6 4 35 20
Svein Budal 5 Budal 6 4 6 3 6 3 6 1 6 2 5 2 35 15
Embret Eggen V55 Tynset 6 1 6 3 6 3 6 2 5 2 6 1 35 12
Ingvar Brohaug 5 Alvdal 6 6 5 3 5 3 6 6 6 3 6 3 34 24
Nils Sverre Norin 4 Lonås 6 6 6 3 5 3 6 5 6 4 5 1 34 22
Erik Østbyhaug 5 Tydal 6 4 5 1 5 3 6 4 6 3 6 4 34 19
Sverre Trøan V55 Alvdal 6 4 6 3 5 1 6 4 5 4 6 2 34 18
Karsten Kjærnåsen V55 Østby 6 5 6 2 6 3 5 4 6 1 5 3 34 18
Halgeir Huse 5 Åsnes 6 3 6 3 4 3 6 2 6 4 6 2 34 17
Åge Halvorsen 5 Øvre Rendal 6 4 6 2 5 2 6 5 6 3 5 1 34 17
 

 

Startsiden