Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Resultater Budalsfelten 16.02.2003



Mesterskap:

Klasse Rekrutt
1 Sigurd Aspeggen Rennebu 39/8
2 Andreas Lillebudal Budal 33/5

Klasse Eldre rekrutt
1 Ingrid Stubsjøen Lonås 42/9
2 Jonas Brendryen Folldal 41/11
3 Svend Hov Budal 40/4

Klasse Junior
1 Roger Nilsen Tynset 42/9
2 Marie Stubsjøen Lonås 41/8
3 Espen Hodøl Sønmør Tynset 38/5

Klasse Veteran 65
1 Arvid Bergård Tydal 42/8 e.o
2 Engebret Østerås Vingelen 42/8 e.o

Klasse Veteran 73
1 Jostein Kristoffersen Rennebu 40/9
2 Arne Jære Rennebu 33/1

Grovfelt klasse 2-5 og V 55
1 Ingvar Brohaug Alvdal 41
2 Stein Arve Staverløkk Opdal 40
3 Hans Bakken Stallvik 39 e.o
4 Kjell Johansen Trondhjems 39 e.o
5 Bjørn Tore Nystuen Tynset 39 e.o
6 Mikkel Voll Stokkli Rælingen 39 e.o
7 Jan Nilsen Tynset 38
8 Torkil Berg Trondhjems 37
9 Hans Nordløkken Budal 36
9 Arnulf Storrøsæter Budal 36


Resultater 30 skudden

Klasse Aspirant
1 Vegard Lillebudal Budal 25/4
2 Hans Robert Lindsø Reinskytten 24/13
3 Mads Bjørkan Budal 17/6
4 Marlene Bjerkenås Budal 8/1

Klasse Rekrutt
1 Sigurd Aspeggen Rennebu 28/23
2 Andreas Lillebudal Budal 21/8
3 Thomas Wiik Budal 16/3

Klasse Eldre rekrutt
1 Ingrid Stubsjøen Lonås 30/27
2 Svend Hov Budal 30/14
3 Jonas Brendryen Folldal 29/21
4 Eirik Wiik Budal 13/6

Klasse Junior
1 Marie Stubsjøen Lonås 30/21
2 Espen Hodøl Sønmør Tynset 30/21
3 Roger Nilsen Tynset 30/18
4 Peder Bakken Budal 29/23
5 Geir Inge Steien Alvdal 29/19
6 Anne Marit Nordløkken Budal 29/14
7 Jon Terje Kirkaune Orkla 27/15

Klasse Veteran 65
1 Arvid Bergård Tydal 30/24
2 Engebret østerås Vingelen 30/19
3 Magnar Torsgård Lesja 28/16
4 Jonas Sollid Hov 28/13
5 Ivar Tolaas Nesj. og Skåla 27/22

Klasse Veteran 73
1 Jostein Kristoffersen Rennebu 28/17
2 Martin Reistad Reinskytten 27/21
3 Arne Jære Rennebu 26/8
4 Rolf Gaustad Hølonda 18/7


Klasse Jeger
1 Petter Broen Budal 15/5

Klasse Veteran 55
1 Stein Haugen Hølonda 27/12
2 Oddbjørn Engen Byneset 26/11
3 Egil Lindsø Reinskytten 26/10
4 Torbjørn Furuhovde Folldal 24/8
5 Eilif Kokkvoll Brekken & Aurs. 23/6
6 Ivar O. Husby Trondhjems 22/9
7 Peder Amundsgård Nesj. Og Skåla 21/1
8 Hans Sollid Alvdal 20/6
9 Sverre Trøen Alvdal 20/5
10 Inge Skamfer Rennebu 17/2

Klasse 1
1 Jens O. Hov Budal 13/6
2 Sigmund Sterten Soknedal 13/4
3 Vigdis Rolandsen Budal 10/1

Klasse 2
1 Geir Enodd Soknedal 24/9
2 Eva Scøn Aureosen 22/8
3 Lillian Bakken Budal 21/9
4 Viggo Erlien Glåmos 17/2
5 Per A Bakken Budal 11/2
6 Torbjørn Lilleløkken Budal 7/0

Klasse 3
1 Hans Nordløkken Budal 28/14
2 Olav P. Hytten Budal 27/8
3 Frank Ødegård Aureosen 25/14
4 Geir Rønning Vingelen 24/10
5 Odd Arne Pedersen Fåset 23/13
6 Eivind Stolpnes Budal 23/7
7 Olav Tallerås Folldal 23/6
8 Even Kjøsen Hølonda 20/6
9 Jan Enlid Budal 20/5
10 Egil Rolandsen Tynset 19/8


Klasse 4
1 Stein Arve Staverløkk Opdal 29/13
2 Arnulf Storrøsæter Budal 29/9
3 Bjørn Tore Nystuen Tynset 28/16
4 Nils Sverre Norin Lonås 27/14
5 Oddvar Dalen Fåset 27/9
6 Jon Haanshus Vinstra 26/15
7 Ole Kristoffer Løkken Fåset 26/10
8 Kristian Tolaas Lillevik Nesj. og Skåla 26/6
9 Arne Helgetun Opdal 25/17
10 Lars O. Lillebudal Budal 25/9
11 Terje Buseth Singsås 24/10
12 Odd Bjerksetmyr Soknedal 24/8
13 Arne Gjendem Aureosen 22/10
14 Lars Henrik O dden Folldal 22/6
15 Trond Lillerønning Singsås 22/4
16 Tom Kappelslåen Lesja 20/6
17 Sigurd Folkestad Nora 19/7
18 Leif Enmo Budal 17/1
19 Birger Meistad Trondhjems 12/5

Klasse 5
1 Hans Bakken Stallvik 30/17
2 Mikkel Voll Stokkli Rennebu 30/17
3 Torkil Berg Trondhjems 30/16
4 Ingvar Brohaug Alvdal 29/17
5 Ken Roger Stø Vinstra 29/13
6 Arne Magne Stenvoll Brekken & Aurs 29/10
7 Edvin Aamodt Trondhjems 28/18
8 Odd S. Håkenstad Lesja 28/16
9 Jan Nilsen Tynset 28/16
10 Vegar Stålem Nora 28/15
11 Per T. Pedersen Byneset 28/12
12 Kjell Johansen Trondhjems 28/11
13 Lars Kirkholt Rindal 27/13
14 Olav Stensås Soknedal 27/13
15 Bjarne Budsberg Vinstra 26/15
16 Per E. Oldertrøen Tynset 26/12
17 Eimund Økdal Flå 26/9
18 Otte Hårstad Rennebu 26/7
19 Dag Kvarme Orkla 25/8
20 Svein Budal Budal 24/12
21 Idar Moseng Nora 24/11
22 Roar Steihaug Alvdal 20/6
23 Tore Lunsetre Fåset 16/6
 

Startsiden