Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Sunndalsfelten DC 14

Budølene prøver å legge opp taktikken før omgangen for Stein Arve Staverløkk fra Opdal, men med aner i Budal og Olav Steinsås fra Soknedal..

 Feltskyting Finale Resultat Klasse 1-5+V55        

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  Før finale FH1  FH2   Total

1    Hans Sollid               Alvdal                        V55     29         6    6     41

2    Roger Hals                Fosna                         5       30         6    5     41

3    Hans Ivar Kojedal         Hådalen                       3       29         5    6     40

4    Lars Kirkholt             Rindal                        5       29         5    6     40

4    Åsmund Skårild            Hemne                         5       29         5    6     40

6    Lars Botten               Valsøyfjord                   4       30         4    6     40

7    Kristian T. Lillevik      Nesjestranda og Skaala sk.lag 4       29         6    5     40

8    Atle Ness                 Valsøyfjord                   4       29         5    5     39

8    Ivar Otto Husby           Trondhjems                    V55     29         5    5     39

10   Peder Amundsgård          Nesjestranda og Skaala sk.lag V55     30         4    5     39

11   Mons Otnes                Valsøyfjord                   4       30         2    6     38

12   Tore Lundsæter            Fåset                         5       28         5    5     38

13   Jens Kåre Øyen            Hov                           4       28         4    5     37

14   Thomas Fossen             Bæverdalen                    4       29         4    4     37

15   Olav Stensås              Sokndal                       5       30         5    2     37

16   Stein Arve Staverløkk     Opdal                         4       28         6    2     36

17   Odd Arne Pedersen         Fåset                         3       28         4    3     35

18   Arne Gjendem              Aureosen                      4       29         0    0     29

19   Roger Lindgren            Stordalen                     3       28         0    0     28

19   Svein Erling Nisja        Sunndal                       4       28         0    0     28

19   Tom Nielsen               Sunndal                       4       28         0    0     28

22   Per Erik Hjelle           Dovre og Dovreskog            5       28         0    0     28

23   Odd Erling Flydal         Isfjorden og Åndalsnes sk.lag 3       28         0    0     28

       Klasse 1-5+V55   Sunndalsfelten 2003

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Roger Hals                Fosna                         5       6/6  6/3   6/3   6/5   6/5   30/22

2    Mons Otnes                Valsøyfjord                   4       6/6  6/0   6/5   6/5   6/4   30/20

3    Lars Botten               Valsøyfjord                   4       6/4  6/4   6/2   6/4   6/5   30/19

4    Olav Stensås              Sokndal                       5       6/5  6/4   6/1   6/5   6/3   30/18

5    Peder Amundsgård          Nesjestranda og Skaala sk.lag V55     6/4  6/5   6/2   6/1   6/4   30/16

6    Lars Kirkholt             Rindal                        5       6/4  6/2   5/2   6/5   6/6   29/19

7    Thomas Fossen             Bæverdalen                    4       6/5  6/3   5/0   6/6   6/4   29/18

8    Ivar Otto Husby           Trondhjems                    V55     6/5  5/2   6/4   6/3   6/3   29/17

9    Atle Ness                 Valsøyfjord                   4       6/3  5/3   6/2   6/4   6/3   29/15

10   Hans Sollid               Alvdal                        V55     6/3  6/3   6/3   5/5   6/1   29/15

11   Kristian T. Lillevik      Nesjestranda og Skaala sk.lag 4       5/3  6/1   6/2   6/4   6/3   29/13

12   Åsmund Skårild            Hemne                         5       6/0  6/4   5/1   6/3   6/5   29/13

13   Hans Ivar Kojedal         Hådalen                       3       6/1  5/2   6/3   6/1   6/2   29/9

14   Arne Gjendem              Aureosen                      4       6/2  6/3   6/3   5/1   6/0   29/9

15   Stein Arve Staverløkk     Opdal                         4       6/4  6/4   4/3   6/3   6/2   28/16

16   Odd Erling Flydal         Isfjorden og Åndalsnes sk.lag 3       6/4  6/2   5/2   6/5   5/3   28/16

17   Tore Lundsæter            Fåset                         5       6/5  6/5   4/0   6/3   6/2   28/15

18   Roger Lindgren            Stordalen                     3       6/4  5/2   5/1   6/3   6/4   28/14

19   Tom Nielsen               Sunndal                       4       6/3  5/3   5/0   6/3   6/4   28/13

20   Svein Erling Nisja        Sunndal                       4       6/1  5/2   5/1   6/5   6/3   28/12

21   Odd Arne Pedersen         Fåset                         3       6/5  6/3   6/1   6/3   4/0   28/12

22   Per Erik Hjelle           Dovre og Dovreskog            5       6/2  5/1   6/3   6/2   5/1   28/9

23   Jens Kåre Øyen            Hov                           4       6/3  5/1   6/2   6/2   5/0   28/8

24   Egil Magnar Stubsjøen     Lonås                         4       6/6  6/3   3/0   6/4   6/4   27/17

25   Jon Enlid                 Budal                         3       6/4  6/3   3/0   6/5   6/4   27/16

26   Bjørn Tore Nystuen        Tynset                        4       6/5  6/3   3/0   6/6   6/2   27/16

27   Olav Tallerås             Folldal                       3       6/5  6/3   4/1   5/3   6/3   27/15

28   Håvard Sætermo            Budal                         4       5/1  6/2   4/1   6/5   6/3   27/12

29   Arild Duaas               Orkla                         5       6/3  3/0   6/2   6/3   6/3   27/11

30   Svein Budal               Budal                         5       6/2  5/2   4/2   6/3   6/1   27/10

31   Arne Helgetun             Opdal                         4       5/4  6/2   5/0   6/2   5/2   27/10

32   Sigmund Flatang           Reinskytten                   V55     5/0  5/2   5/1   6/4   6/2   27/9

33   Bjarne By                 Trondhjems                    4       6/2  3/0   6/2   6/0   6/3   27/7

34   Stein Haugen              Hølonda                       V55     5/2  5/3   4/1   6/4   6/3   26/13

35   Eivind Stolpnes           Budal                         3       6/3  4/2   6/4   4/1   6/2   26/12

36   Arnold Olsen              Osen                          V55     6/5  6/1   4/1   6/2   4/1   26/10

37   Nils Sverre Norin         Lonås                         4       6/4  4/0   4/2   6/1   6/2   26/9

38   Kjersti Norin             Lonås                         4       6/0  6/1   2/0   6/3   6/3   26/7

39   Jacob Nørbech             Aspøy og Straumsnes sk.lag    5       6/5  6/5   2/0   5/2   6/5   25/17

40   Jan Kågen                 Raumadalen                    V55     6/5  3/1   4/2   6/5   6/3   25/16

41   Jan Nilsen                Tynset                        5       6/5  4/2   5/4   4/2   6/2   25/15

42   Hans Nordløkken           Budal                         3       6/3  6/4   4/1   5/3   4/1   25/12

43   Helge Rundtom             Folldal                       5       5/2  3/0   5/3   6/4   6/1   25/10

44   Kjell Viggo Kågen         Raumadalen                    3       5/1  5/1   4/2   5/3   6/0   25/7

45   Thor Lars Tveråen         Alvdal                        2       4/2  6/1   4/0   5/1   6/2   25/6

46   Leif Enmo                 Budal                         4       5/0  5/1   4/2   5/2   6/0   25/5

47   Inge Rønning              Budal                         4       6/3  2/1   4/2   6/4   6/5   24/15

48   Frank Ødegård             Aureosen                      3       6/3  2/0   4/3   6/4   6/2   24/12

49   Tron Arne Gravem          Sunndal                       3       5/3  4/0   5/2   5/3   5/4   24/12

50   Bjørn Haugen              Valsøyfjord                   3       6/5  4/2   4/1   5/3   5/1   24/12

51   Ulf Hendseth              Valsøyfjord                   3       6/5  4/1   3/1   6/3   5/0   24/10

52   Torbjørn Furuhovde        Folldal                       V55     6/2  5/1   5/1   4/3   4/1   24/8

53   Eva Schøn                 Aureosen                      2       6/4  0/0   6/1   5/3   6/5   23/13

54   Kjell Ivar Hov            Budal                         4       6/2  3/1   3/3   5/4   6/2   23/12

55   Oddvar Dahlen             Fåset                         4       6/4  3/0   3/3   5/1   6/2   23/10

56   Per Kristian Bangen       Tynset                        V55     4/1  4/1   4/0   6/3   5/3   23/8

57   Trond Runar Karlsvik      Fosna                         5       1/0  6/0   4/1   6/6   6/0   23/7

58   Arve Holmeide             Sunndal                       V55     5/1  4/0   5/2   3/0   6/0   23/3

59   Hans Sætermo              Budal                         3       5/5  2/1   4/2   5/1   6/2   22/11

60   Erling Kanestrøm          Smøla                         4       6/2  2/1   5/1   5/3   4/0   22/7

61   Kjetil Enodd              Budal                         2       3/3  6/2   5/0   3/1   5/0   22/6

62   Jarle Foss                Bæverdalen                    3       6/5  4/1   5/1   6/2   0/0   21/9

63   Hans Morten Haugen        Hådalen                       3       6/0  0/0   4/2   4/2   6/3   20/7

64   Ove Killi                 Reinskytten                   2       1/0  6/1   6/3   5/3   2/0   20/7

65   Olav Hytten               Budal                         3       6/3  5/3   3/1   2/0   3/0   19/7

66   Gregus Kristensen         Kvernes                       2       5/1  4/1   3/1   4/1   3/0   19/4

67   Arve Røsten               Alvdal                        2       5/2  4/2   1/0   4/3   4/2   18/9

68   Jens Olav Hov             Budal                         1       4/3  1/0   2/1   6/5   4/1   17/10

69   OIa Rindal                Orkla                         2       6/4  4/1   1/0   2/0   4/1   17/6

70   Robert Fonnås             Tynset                        3       3/0  3/1   2/0   4/2   5/2   17/5

71   Erlend Meek               Kvernes                       3       2/0  0/0   3/1   6/5   4/1   15/7

72   Even Langli               Rindal                        2       2/0  5/0   4/2   2/1   2/0   15/3

73   Monica Groven             Dovre og Dovreskog            2       0/0  1/1   3/0   6/0   3/0   13/1

74   Jostein Meås              Orkla                         V55     0/0  0/0   3/1   5/2   4/0   12/3

75   Lillian Bakken            Budal                         2       2/1  0/0   2/0   0/0   4/1   8/2

 Senior klasse 5  Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Roger Hals                Fosna                         5       6/6  6/3   6/3   6/5   6/5   30/22

2    Olav Stensås              Sokndal                       5       6/5  6/4   6/1   6/5   6/3   30/18

3    Lars Kirkholt             Rindal                        5       6/4  6/2   5/2   6/5   6/6   29/19

4    Åsmund Skårild            Hemne                         5       6/0  6/4   5/1   6/3   6/5   29/13

5    Tore Lundsæter            Fåset                         5       6/5  6/5   4/0   6/3   6/2   28/15

6    Per Erik Hjelle           Dovre og Dovreskog            5       6/2  5/1   6/3   6/2   5/1   28/9

7    Arild Duaas               Orkla                         5       6/3  3/0   6/2   6/3   6/3   27/11

8    Svein Budal               Budal                         5       6/2  5/2   4/2   6/3   6/1   27/10

9    Jacob Nørbech             Aspøy og Straumsnes sk.lag    5       6/5  6/5   2/0   5/2   6/5   25/17

10   Jan Nilsen                Tynset                        5       6/5  4/2   5/4   4/2   6/2   25/15

11   Helge Rundtom             Folldal                       5       5/2  3/0   5/3   6/4   6/1   25/10

12   Trond Runar Karlsvik      Fosna                         5       1/0  6/0   4/1   6/6   6/0   23/7

 Senior klasse 4  Sunndalsfelten 2003

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Mons Otnes                Valsøyfjord                   4       6/6  6/0   6/5   6/5   6/4   30/20

2    Lars Botten               Valsøyfjord                   4       6/4  6/4   6/2   6/4   6/5   30/19

3    Thomas Fossen             Bæverdalen                    4       6/5  6/3   5/0   6/6   6/4   29/18

4    Atle Ness                 Valsøyfjord                   4       6/3  5/3   6/2   6/4   6/3   29/15

5    Kristian T. Lillevik      Nesjestranda og Skaala sk.lag 4       5/3  6/1   6/2   6/4   6/3   29/13

6    Arne Gjendem              Aureosen                      4       6/2  6/3   6/3   5/1   6/0   29/9

7    Stein Arve Staverløkk     Opdal                         4       6/4  6/4   4/3   6/3   6/2   28/16

8    Tom Nielsen               Sunndal                       4       6/3  5/3   5/0   6/3   6/4   28/13

9    Svein Erling Nisja        Sunndal                       4       6/1  5/2   5/1   6/5   6/3   28/12

10   Jens Kåre Øyen            Hov                           4       6/3  5/1   6/2   6/2   5/0   28/8

11   Egil Magnar Stubsjøen     Lonås                         4       6/6  6/3   3/0   6/4   6/4   27/17

12   Bjørn Tore Nystuen        Tynset                        4       6/5  6/3   3/0   6/6   6/2   27/16

13   Håvard Sætermo            Budal                         4       5/1  6/2   4/1   6/5   6/3   27/12

14   Arne Helgetun             Opdal                         4       5/4  6/2   5/0   6/2   5/2   27/10

15   Bjarne By                 Trondhjems                    4       6/2  3/0   6/2   6/0   6/3   27/7

16   Nils Sverre Norin         Lonås                         4       6/4  4/0   4/2   6/1   6/2   26/9

17   Kjersti Norin             Lonås                         4       6/0  6/1   2/0   6/3   6/3   26/7

18   Leif Enmo                 Budal                         4       5/0  5/1   4/2   5/2   6/0   25/5

19   Inge Rønning              Budal                         4       6/3  2/1   4/2   6/4   6/5   24/15

20   Kjell Ivar Hov            Budal                         4       6/2  3/1   3/3   5/4   6/2   23/12

21   Oddvar Dahlen             Fåset                         4       6/4  3/0   3/3   5/1   6/2   23/10

22   Erling Kanestrøm          Smøla                         4       6/2  2/1   5/1   5/3   4/0   22/7

 Senior klasse 3  Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Hans Ivar Kojedal         Hådalen                       3       6/1  5/2   6/3   6/1   6/2   29/9

2    Odd Erling Flydal         Isfjorden og Åndalsnes sk.lag 3       6/4  6/2   5/2   6/5   5/3   28/16

3    Roger Lindgren            Stordalen                     3       6/4  5/2   5/1   6/3   6/4   28/14

4    Odd Arne Pedersen         Fåset                         3       6/5  6/3   6/1   6/3   4/0   28/12

5    Jon Enlid                 Budal                         3       6/4  6/3   3/0   6/5   6/4   27/16

6    Olav Tallerås             Folldal                       3       6/5  6/3   4/1   5/3   6/3   27/15

7    Eivind Stolpnes           Budal                         3       6/3  4/2   6/4   4/1   6/2   26/12

8    Hans Nordløkken           Budal                         3       6/3  6/4   4/1   5/3   4/1   25/12

9    Kjell Viggo Kågen         Raumadalen                    3       5/1  5/1   4/2   5/3   6/0   25/7

10   Frank Ødegård             Aureosen                      3       6/3  2/0   4/3   6/4   6/2   24/12

11   Tron Arne Gravem          Sunndal                       3       5/3  4/0   5/2   5/3   5/4   24/12

12   Bjørn Haugen              Valsøyfjord                   3       6/5  4/2   4/1   5/3   5/1   24/12

13   Ulf Hendseth              Valsøyfjord                   3       6/5  4/1   3/1   6/3   5/0   24/10

14   Hans Sætermo              Budal                         3       5/5  2/1   4/2   5/1   6/2   22/11

15   Jarle Foss                Bæverdalen                    3       6/5  4/1   5/1   6/2   0/0   21/9

16   Hans Morten Haugen        Hådalen                       3       6/0  0/0   4/2   4/2   6/3   20/7

17   Olav Hytten               Budal                         3       6/3  5/3   3/1   2/0   3/0   19/7

18   Robert Fonnås             Tynset                        3       3/0  3/1   2/0   4/2   5/2   17/5

19   Erlend Meek               Kvernes                       3       2/0  0/0   3/1   6/5   4/1   15/7

 Senior klasse 2  Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Thor Lars Tveråen         Alvdal                        2       4/2  6/1   4/0   5/1   6/2   25/6

2    Eva Schøn                 Aureosen                      2       6/4  0/0   6/1   5/3   6/5   23/13

3    Kjetil Enodd              Budal                         2       3/3  6/2   5/0   3/1   5/0   22/6

4    Ove Killi                 Reinskytten                   2       1/0  6/1   6/3   5/3   2/0   20/7

5    Gregus Kristensen         Kvernes                       2       5/1  4/1   3/1   4/1   3/0   19/4

6    Arve Røsten               Alvdal                        2       5/2  4/2   1/0   4/3   4/2   18/9

7    OIa Rindal                Orkla                         2       6/4  4/1   1/0   2/0   4/1   17/6

8    Even Langli               Rindal                        2       2/0  5/0   4/2   2/1   2/0   15/3

9    Monica Groven             Dovre og Dovreskog            2       0/0  1/1   3/0   6/0   3/0   13/1

10   Lillian Bakken            Budal                         2       2/1  0/0   2/0   0/0   4/1   8/2

 Senior klasse 1  Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Jens Olav Hov             Budal                         1       4/3  1/0   2/1   6/5   4/1   17/10

 Senior klasse V55      Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Peder Amundsgård          Nesjestranda og Skaala sk.lag V55     6/4  6/5   6/2   6/1   6/4   30/16

2    Ivar Otto Husby           Trondhjems                    V55     6/5  5/2   6/4   6/3   6/3   29/17

3    Hans Sollid               Alvdal                        V55     6/3  6/3   6/3   5/5   6/1   29/15

4    Sigmund Flatang           Reinskytten                   V55     5/0  5/2   5/1   6/4   6/2   27/9

5    Stein Haugen              Hølonda                       V55     5/2  5/3   4/1   6/4   6/3   26/13

6    Arnold Olsen              Osen                          V55     6/5  6/1   4/1   6/2   4/1   26/10

7    Jan Kågen                 Raumadalen                    V55     6/5  3/1   4/2   6/5   6/3   25/16

8    Torbjørn Furuhovde        Folldal                       V55     6/2  5/1   5/1   4/3   4/1   24/8

9    Per Kristian Bangen       Tynset                        V55     4/1  4/1   4/0   6/3   5/3   23/8

10   Arve Holmeide             Sunndal                       V55     5/1  4/0   5/2   3/0   6/0   23/3

11   Jostein Meås              Orkla                         V55     0/0  0/0   3/1   5/2   4/0   12/3

 Klasse AR  Sunndalsfelten 2003

     Skytter                   Skytterlag                    Klasse H1    H2    H3    H4    H5    Total

     Mali Torvik               Reinsfjell                    AR     3/1   6/2   3/2   2/0   6/3   20/8

     Ole Gunnar Eikrem         Aspøy og Straumsnes sk.lag    AR     2/0   2/0   0/0   0/0   2/0   6/0

     Marte Torvik              Reinsfjell                    AR     1/0   6/0   2/1   0/0   1/1   10/2

 Klasse ER  Sunndalsfelten 2003

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Ingrid Stubbsjøen         Lonås                         ER      6/6  6/6   6/5   6/6   6/6   30/29

2    Olav Jonny Snekvik        Bæverdalen                    ER      6/2  6/5   6/4   6/5   6/5   30/21

3    Kristoffer Kojedal        Hådalen                       ER      6/4  6/5   6/6   6/3   6/2   30/20

4    Njål Dahl                 Reinsfjell                    ER      6/2  6/4   4/2   5/1   5/3   26/12

5    Morten Yttervik           Reinsfjell                    ER      6/5  6/5   5/3   2/1   6/5   25/19

6    Svend Hov                 Budal                         ER      4/2  6/5   2/0   3/2   5/2   20/11

7    Torgeir Nisja             Sunndal                       ER      5/2  4/1   4/3   3/3   3/0   19/9

 Klasse J   Sunndalsfelten 2003

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Per Arne Kalvøy           Kvernes                       J       6/4  6/4   6/5   6/6   6/4   30/23

2    Geir Inge Steien          Alvdal                        J       6/6  6/5   6/2   6/4   6/5   30/22

3    Marie Stubsjøen           Lonås                         J       6/2  6/1   6/2   6/5   6/6   30/16

4    Inge Halvor Ryen          Dalsbygda                     J       6/6  5/2   6/3   6/5   6/6   29/22

5    Peder Bakken              Budal                         J       6/6  6/2   5/3   6/3   6/5   29/19

6    Magnus Kristensen         Kvernes                       J       6/4  6/3   4/0   6/6   6/5   28/18

7    Roger Nilsen              Tynset                        J       6/6  6/6   3/2   6/6   6/5   27/25

8    Ole Mareno Einseth        Aspøy og Straumsnes sk.lag    J       6/5  6/5   3/1   6/4   6/5   27/20

9    Anne Marit Nordløkken     Budal                         J       6/5  6/5   4/0   5/0   6/3   27/13

10   Jon Ørsund                Sunndal                       J       6/4  6/3   4/1   4/2   6/3   26/13

11   Ann Elin Solhaug          Bæverdalen                    J       6/1  6/4   1/1   5/3   5/3   23/12

 Klasse R   Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Ole Einar Ness            Valsøyfjord                   R       6/3  5/2   6/3   6/5   6/5   29/18

2    Maren Galguften           Fåset                         R       6/2  6/4   6/1   6/3   5/4   29/14

3    Andreas Bakken            Aspøy og Straumsnes sk.lag    R       5/1  6/6   6/4   6/2   4/1   27/14

4    Kristin Kanestrøm         Smøla                         R       6/1  5/1   4/1   6/3   6/1   27/7

5    Hans Runar Kojedal        Hådalen                       R       6/2  5/1   5/0   6/3   4/3   26/9

6    Bjørnar Øyen              Aspøy og Straumsnes sk.lag    R       6/1  5/2   2/1   6/1   5/3   24/8

7    Kristian Haugen           Hådalen                       R       6/3  4/2   2/0   6/3   4/1   22/9

8    Thomas F. Tveråen         Alvdal                        R       5/2  5/3   6/3   0/0   3/0   19/8

9    Einar Kristensen          Kvernes                       R       3/0  4/1   1/0   0/0   2/0   10/1

 Klasse V65 Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Engebret Østerås          Vingelen                      V65     6/4  6/6   6/3   6/3   6/6   30/22

2    Per Torvik                Reinsfjell                    V65     6/6  6/6   6/5   6/4   6/1   30/22

3    Jon Oren                  Bæverdalen                    V65     6/5  6/3   6/4   6/4   6/5   30/21

4    Ole M. Silseth            Eide & Naas                   V65     6/6  6/5   6/4   6/4   6/2   30/21

5    Erik Jenstad              Sunndal                       V65     6/3  6/2   6/2   6/4   6/2   30/13

6    Jonas Solid               Hov                           V65     5/4  6/5   6/5   6/6   6/5   29/25

7    Ivar Tolaas               Nesjestranda og Skaala sk.lag V65     5/3  5/2   6/5   6/5   6/2   28/17

8    Magnar Torsgård           Lesja                         V65     6/1  6/3   3/0   6/2   6/3   27/9

 Klasse V73 Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Anders Indreiten          Halsa                         V73     6/5  6/4   6/4   6/3   6/5   30/21

2    Rolf Gaustad              Hølonda                       V73     6/3  6/5   6/3   6/4   6/2   30/17

3    Jostein Kristoffersen     Rennebu                       V73     5/5  6/3   6/4   6/4   6/4   29/20

4    Martin Reistad            Reinskytten                   V73     6/2  6/4   5/3   6/6   5/3   28/18

5    Ingvar Fiske              Øvre Surnadal                 V73     6/3  4/2   5/2   6/2   6/5   27/14

6    Asbjørn Wæge              Bæverdalen                    V73     5/0  6/3   6/3   4/0   6/2   27/8

7    Arne Jære                 Rennebu                       V73     6/3  3/2   4/0   6/1   3/0   22/6

 Klasse JEG Sunndalsfelten 2003   

Rang Skytter                   Skytterlag                    Klasse  H1   H2    H3    H4    H5    Total

1    Olav Magnar Nisja         Sunndal                       JEG     5/1  6/3   2/1   5/1   5/4   23/10

 

Resultatsiden

Startsiden