Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Bjorlistevnet 2002 DC 10

På Lesjaskogstevnet leverte Karl Tore Gjenstø fra Ålesund en kanonserie med sine nærmest utrolige 36/35 foran den andre på fullt hus Rolf Ahdell, Nesjestranda&Skåle som fikk sølv medalje med 36/28. Men her smelte Jonas Brendryen likegodt til med 30/30 i kl. eldre rekrutt. Dermed tapte han bare ett innertreff på sine 60 konkurranseskudd denne dagen. Slå den !

Stevneleder Karl Sæter melder om 107 skyttere- noe som er mer enn på mange år.

Jonas Brendryen, Folldal ble dagens mann på finfelten på Bjorli. 30/30 på Lesjaskog og 30/29 på Raumadalen forteller om en skytter som vi får høre mer fra. 

Resultatliste fra feltstevnet på Bjorli 13 April 2003.

Arrangør Lesjaskog Skytterlag.

 Vi takker 107 skyttere for deltakelsen.

76 stk grovfelt

                                                                         31 stk finfelt

 

Klasse 1

1

KNUT TOMAS    

BERGET     

LESJA          

1/1 6/6 5/3 4/4 5/3 4/1=25/18      Kr.45

  

Klasse 2

EVA           

SCHØN      

AUREOSEN       

5/5 6/6 6/4 4/2 6/6 6/6=33/29        Kr.267

JON           

KORSBREKKE 

SØRKEDALEN     

4/1 6/4 5/3 3/2 4/3 6/5=28/18        Kr.143

PER           

BAKKEN     

BUDAL          

4/2 6/4 6/3 2/2 5/4 5/2=28/17        Kr.142

PER           

NORDLØKKEN 

BUDAL          

2/2 4/1 6/5 3/1 6/6 5/5=26/20        Kr.95

KETIL         

ENODD      

BUDAL           

4/3 6/4 5/3 0/0 5/4 6/5=26/19        Kr.94

BERNT         

RUNDE      

ISFJ/ÅNDALSNES 

3/1 3/2 4/2 4/1 5/4 6/5=25/15        Kr.69

MONICA        

GROVEN     

DOVRE/DOVRESKOG

3/2 5/5 5/4 2/1 6/4 3/2=24/18

JOHAN         

OPPEN       

RAKVÅG         

3/1 4/2 6/3 4/1 2/1 5/3=24/11

ARVE          

RØSTEN     

ALVDAL         

2/0 3/2 3/2 4/2 5/4 6/5=23/15

10

OVE           

KILLI      

REINSSKYTTEN   

4/3 2/1 4/1 5/2 3/3 5/1=23/11

11

BJØRN OLAV    

SUNDE      

STRYN           

3/1 4/1 0/0 4/2 5/4 6/5=22/13

12

EILIV         

LUSGÅRD    

FÅSET          

1/0 5/5 4/1 4/1 3/2 5/3=22/12

13

BERIT JEANNE

BRUN

VÅGÅ

2/1 6/5 5/2 1/0 6/4 2/0=22/12

14

FINN RAGNAT

BERG

SØRSKOGBYGDA

0/0 5/2 5/2 2/1 6/3 3/1=21/ 9

15

TORE

SÆTHER

ISFJ/ÅNDALSNES

1/1 3/0 2/1 3/1 5/3 6/6=20/12

16

JØRN

SÆTHER

LESJASKOG

1/1 2/0 4/1 3/1 2/1 5/5=17/ 9

17

TOR

KILLI

REINSKYTTEN

2/1 6/3 2/1 0/0 3/1 2/1=15/ 7

18

EGIL

SLETTUM

LESJASKOG

2/2 2/1 2/2 0/0 1/0 0/0= 7/ 5

  

Klasse 3

ODD ERLING    

FLYDAL      

ISFJ/ÅNDALSNES 

5/5 6/2 6/4 6/4 6/6 6/6=35/27         Kr.220

KJELL VIGGO   

KÅGEN      

RAUMADALEN     

4/1 6/5 6/1 5/3 6/4 6/4=33/18         Kr.147

FRANK         

ØDEGÅRD    

AUREOSEN       

4/4 6/5 6/6 4/4 6/5 6/5=32/29         Kr.116

TORE          

UTGAARD    

LESJA          

5/1 6/4 6/3 5/3 6/5 4/3=32/19         Kr.113

ODD INGE      

HERJE      

HOLMEMSTRANDA   

3/2 6/5 5/3 6/6 6/4 5/5=31/25         Kr.80

EIVIND        

STOLPINGSNES  

BUDAL          

5/3 6/6 5/5 6/2 5/4 4/4=31/24

OLAV          

HYTTEN     

BUDAL          

4/2 6/6 6/5 5/3 6/6 4/2=31/24

MATS          

KORSBREKKE 

SØRKEDALEN     

5/4 6/5 6/6 3/1 6/2 5/5=31/23

ODD           

DALUM      

LESJA          

6/5 6/5 5/1 4/2 5/3 5/2=31/18

10

KJELL ARNE    

JØINGSLI   

SKJÅK           

3/1 5/2 6/5 4/1 6/5 6/4=30/18

11

TRON ARNE     

GRAVEM     

SUNNDAL        

4/3 6/4 5/4 2/0 6/4 6/3=29/18

12

JAN           

ENLID      

BUDAL          

5/3 6/5 6/4 2/1 6/5 3/2=28/20

13

ODD ARNE      

PEDERSEN   

FÅSET          

4/4 4/3 6/5 4/3 6/6 3/2=27/23

14

JØRN          

STORLI     

REINSFJELL     

6/1 5/2 4/4 5/2 4/1 3/1=27/11

15

KNUT ARILD    

BERGET     

LESJA          

3/2 3/1 4/3 1/0 4/3 5/3=20/12

  

Klasse 4

INGE          

RØNNING    

BUDAL          

5/4 6/6 5/3 6/3 6/5 6/6=34/27       Kr.180

PETTER        

SANNES     

ISFJ/ÅNDALSNES 

4/4 6/6 6/6 5/2 6/5 6/6=33/29       Kr.114

KJELL IVAR    

HOV        

BUDAL          

6/5 6/4 6/5 3/3 6/3 6/6=33/26       Kr.112

KRISTIAN      

TOCAAS     

NESJEST/SKÅLA  

4/2 6/5 6/6 6/3 6/5 5/5=33/26       Kr.112

STEIN ARVE    

STAVERLØKK 

OPPDAL         

6/3 6/6 6/4 3/0 6/6 6/6=33/25       Kr.112

HÅVARD        

SÆTERMO    

BUDAL           

5/3 6/4 5/5 5/4 6/5 5/4=32/25

ARNULF        

STORRØSETER

BUDAL          

5/2 6/4 6/5 4/3 5/3 6/6=32/23

ANDERS        

BREKKEN    

BLAKER         

5/3 5/5 6/5 4/3 6/6 5/5=31/27

EGIL MAGNAR   

STUBSJØEN  

LONÅS          

3/1 6/6 6/4 5/2 5/4 6/5=31/22

10

ARNE          

GJENDEM    

AUREOSEN       

2/0 6/6 5/4 5/3 6/5 6/5=30/23

11

ODDVAR        

DALEN      

FÅSET          

3/3 6/6 6/5 4/1 6/6 4/4=29/25

12

ODD JARLE     

SOLEM      

BUDAL          

6/5 6/6 5/2 4/3 3/3 5/4=29/23

13

JOHN MAGNE    

SOLEM      

BUDAL          

4/1 4/3 4/1 4/1 6/6 6/6=28/18

14

GEIR EGIL     

BØE        

LESJA          

3/2 4/4 3/2 5/5 5/5 3/3=23/21

  

Klasse 5

KARL TORE     

GJENGSTØ   

ÅLESUND        

6/6 6/6 6/6 6/5 6/6 6/6=36/35      Kr.175

ROLF          

AHDELL     

NESJEST/SKÅLA  

6/4 6/5 6/5 6/4 6/5 6/5=36/28      Kr.171

ODD           

HÅKENSTAD  

LESJA          

5/4 6/6 6/5 6/5 6/6 6/6=35/32      Kr.111

TORLEIV       

SAGSTAD    

NESJEST/SKÅLA  

5/2 6/5 6/6 6/6 6/6 6/6=35/31      Kr.110

LEIF ARNE     

GRYTTEN    

TRONDHJEMS     

6/3 6/4 6/6 6/4 6/5 5/5=35/27      Kr.108

EGIL M        

HAMMERVOLD 

EIDSVÅG/EIDSØRA 

6/2 6/4 6/6 6/2 6/5 5/5=35/24

LARS          

MYRSET     

EIDSVÅG/EIDSØRA

5/3 6/6 6/4 5/2 6/6 6/6=34/27

PER ERIK      

HJELLE     

DOVRE/DOVRESKOG

4/2 6/6 6/5 6/4 6/6 6/3=34/26

JAN           

NILSEN     

TYNSET         

5/3 6/5 5/2 6/6 5/5 6/6=33/27

10

JENS PETTER   

NESSETH    

STANGE/ROMEDAL 

3/1 6/2 6/6 5/4 5/5 6/6=31/24

11

GUDBRAND      

MO         

LOM            

4/2 6/5 5/3 4/2 6/5 6/6=31/23

12

MONICA        

SÆTERØY    

KLEIVE         

4/1 6/4 5/5 4/3 6/6 6/2=31/21

13

TROND         

JØINGSLI   

SKJÅK           

4/1 6/5 6/6 4/3 5/3 5/4=30/22

14

REIDAR        

AHDELL     

NESJEST/SKÅLA  

4/1 4/2 5/4 4/1 6/6 5/4=28/18

15

DICK          

BREVIK     

ENGESETD/SKODJE

0/0 0/0 5/4 2/1 6/6 0/0=13/11

  

Veteran 55

ARNOLD        

OLSEN      

OSEN           

5/5 6/5 6/6 6/3 6/5 5/4=34/28      Kr.112

IVAR OTTO     

HUSBY      

TRONDHJEMS     

4/3 6/6 6/5 5/2 6/6 6/6=33/28      Kr.99

SIGBJØRN      

SPJELKAVIK 

ÅLESUND        

6/5 6/6 6/5 3/2 5/3 6/5=32/26      Kr.86

TORBJØRN      

FURUHOVDE  

FOLLDAL        

6/5 6/5 6/5 3/1 6/5 5/4=32/25      Kr.86

ARNE          

KORSBREKKE 

SØRKEDALEN     

5/4 5/3 6/4 4/2 6/6 5/5=31/24      Kr.72

GEORG         

MYKLØY     

AUREOSEN       

5/4 6/4 3/3 5/1 6/4 6/6=31/22      Kr.72

EGIL           

LINDSØ     

REINSSKYTTEN   

5/4 6/5 5/3 5/1 6/5 3/1=30/19      Kr.58

HARALD        

REITEN     

ÅLESUND        

5/3 5/5 6/5 2/1 6/4 5/1=29/19

JAN           

KÅGEN      

HOLMEMSTRANDA  

4/3 3/1 6/5 3/0 6/5 5/4=27/18

10

SIGMUND        

FLATENG    

REINSSKYTTEN   

5/1 5/2 6/2 5/4 3/3 3/0=27/12

11

PEDER         

AMUNDSGÅRD 

NESJEST/SKÅLA  

5/2 4/1 3/1 4/1 3/2 6/2=25/ 9

12

MAGNE         

KAAS       

REINSKYTTEN    

4/3 4/2 6/6 0/0 3/1 3/2=20/14

13

ERLING        

LARSEN      

LESJA          

0/0 4/3 1/1 0/0 0/0 0/0= 5/ 4

  

Veteran 65

HARALD        

STORMYR    

RAKVÅG         

6/5 6/6 6/4 6/4 6/6=30/25       Kr.76

ANDREAS       

ASPELUND   

KLEIVE         

6/4 6/5 6/5 6/5 6/5=30/24       Kr.75

IVAR           

TOLAAS     

NESJEST/SKAALA 

6/3 6/5 6/2 6/5 6/4=30/19       Kr.74

MAGNAR        

TORSGÅRD   

LESJA          

5/2 6/4 6/3 5/3 6/1=28/13

OLA           

UTGÅRD     

LESJA          

1/0 5/1 3/2 5/3 4/3=18/ 9

  

Veteran 73

MARTIN         

REISTAD     

REINSKYTTEN    

6/3 6/2 6/3 6/2 6/4=30/14        Kr.112

JOSTEIN       

KRISTOFFERSEN

RENNEBU        

6/5 6/5 4/2 6/2 6/4=28/18        Kr.68

SYVER         

MØLMSHAUG   

LESJASKOG      

6/2 5/1 5/1 6/4 6/0=28/ 8

TOR            

HOVELSRUD    

REINSKYTTEN    

3/1 5/1 5/1 4/2 5/3=22/ 8

  

Junior

MARGRETHE   

ELDEN       

ØVRE RENDAL    

6/5 6/5 6/1 6/5 6/5=30/21        Kr.94

INGE HALVOR   

RYEN        

DALSBYGDA      

6/6 6/6 5/4 6/5 6/6=29/27        Kr.67

ELISABETH     

SETERØY     

KLEIVE         

6/5 6/5 5/2 6/4 6/5=29/21        Kr.65

ANNE MARIE    

NORDLILØKKEN

BUDAL          

6/3 6/5 5/2 6/4 6/6=29/20        Kr.65

MARIE         

STUBBSJØEN  

LONÅS          

6/6 6/4 5/3 6/3 6/4=29/20        Kr.65

TOVE JOHANNE  

JØINGSLI    

SKJÅK          

6/3 6/5 5/1 6/4 6/5=29/18        Kr.64

NILS IVAR     

TOLSÅS      

NESJEST/SKÅLA  

6/5 6/6 5/2 6/6 5/3=28/22

PEDER         

BAKKE       

BUDAL          

6/6 6/5 3/0 6/6 6/5=27/22

PER ERIK      

PAUS        

RAUMA          

6/4 6/2 4/2 5/3 6/4=27/15

10

HEINE MARTIN  

BREKKEN     

FÅSET          

6/3 5/4 4/1 6/1 6/4=27/13

11

ROGER         

NILSEN      

TYNSET         

6/5 6/6 2/1 6/5 6/5=26/22

12

WILLIAM       

VESTNES     

VESTNES        

5/2 6/5 6/1 3/1 6/5=26/14

  

Rekrutt

KARINA        

NYGÅRD     

AUREOSEN       

6/4 6/6 6/3 6/5 6/2=30/20                   Kr.65

OLAV          

HERJE      

URSKOG         

5/0 6/2 3/0 6/3 5/1=25/ 6                    Kr.40

SVEND         

BENTDAL    

LESJA          

1/0 2/0 2/0 2/6 6/4=13/10

  

Eldre Rekrutt

 1 

JONAS         

BRENDRYEN  

FOLLDAL        

6/6 6/6 6/6 6/6 6/6=30/30       Kr.59

 2 

JO FREDRIK     

BREKKEN    

FÅSET           

6/6 6/6 6/6 6/6 6/5=30/29       Kr.58

 3 

INGRID        

STUBBSJØEN 

LONÅS          

6/6 6/6 6/6 6/5 6/5=30/28       Kr.58

 4 

GINA          

HELSTAD    

ØVRE RENDALEN  

6/6 6/6 6/2 6/5 6/5=30/24

 5 

SVEN         

HOV        

BUDAL           

6/4 6/3 4/1 5/2 6/3=27/13

  

Aspirant

 1 

MAREN         

BRENDRYEN     

FOLLDAL        

1/0 6/1 4/1 5/2 6/5=22/ 9                 Kr.70

 2 

KRISTOFFR     

RAANAA KROKRUD

LESJASKOG      

3/0 4/1 2/1 2/1 2/0=13/ 3

 

Resultatsiden

Startsiden