Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

    R i n d a l s f e l t e n

    Dato: 6.April 2003

    Arr.: Rindal Sk.laga

    Sted: Rindal

         Klasse : Jeger

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/it

   1.Lars Moe Løset      Rindal           6/5  6/6  6/4  6/5  6/5  30/25

     Klasse : AG-3

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Roar Eriksen        Rindal            2/2  5/4  3/0  1/0  5/0  16/ 6

     Klasse : Veteran 55

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Ivar Otto Husby     Trondhjems        6/3  6/6  6/3  6/4  4/0  28/16

  2.Arve Holmeide       Sunndal           6/3  6/3  4/2  5/0  5/1  26/ 9

  3.Erik A Moen         Øvre Surnadal     5/2  6/5  5/3  5/2  2/0  23/12

    Klasse : 1

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Idar Moe            Rindal            6/1  6/3  6/3  4/2  4/0  26/ 9

  2.Ola Halle           Surnadal          5/0  4/2  5/2  0/0  3/0  17/ 4

     Klasse : 2

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Per A.Bakken        Budal             6/2  5/2  6/0  6/2  2/0  25/ 6

  2.Even Langli         Rindal            3/0  5/5  6/4  5/0  5/1  24/10

  3.Bjørn Heggset       Surnadal          3/0  6/4  4/0  6/2  5/2  24/ 8

  4.Ola Rindal          Orkla             6/3  4/3  6/0  5/0  3/1  24/ 7

     Klasse : 3

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Ivar Bård Ertvåg    Ertvågøy          6/4  5/1  6/2  6/1  6/3  29/11

  2.Ulf Hendset         Valsøyfjord       6/1  6/0  6/4  6/2  5/2  29/ 9

  3.Jarle Foss          Bæverdalen        6/2  6/4  5/3  6/3  5/1  28/13

  4.Eivind Stolpnes     Budal             6/1  4/1  6/2  6/3  6/2  28/ 9

  5.Bjørn Haugen        Valsøyfjord       6/0  4/1  5/4  6/2  6/3  27/10

  6.Hans Nordløkken     Budal             5/3  6/3  5/1  6/3  4/2  26/12

  7.Tron Arne Gravem    Sunndal           6/1  6/3  5/1  3/0  6/2  26/ 7

  8.Olav Hytten         Budal             6/3  6/1  5/0  1/0  5/2  23/ 6

     Klasse : 4

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Bjørn Snekvik       Bæverdalen        6/2  6/5  6/4  6/4  6/4  30/19

  2.Lars Botten         Valsøyfjord       6/0  6/4  6/5  6/5  6/4  30/18

  3.Bjørn Ove SkralthaugSurnadal          6/2  6/6  6/1  6/0  6/4  30/13

  4.Kristian Tolaas     Nesjestranda og  6/2  6/3  6/3  6/0  6/3  30/11

  5.Thomas Fossen       Bæverdalen        6/5  6/6  6/5  5/2  6/3  29/21

  6.Arne Helgetun       Opdal             6/3  6/4  6/4  5/3  6/1  29/15

  7.Ingolf Kirkholt     Rindal            6/2  5/3  6/3  6/5  5/3  28/16

  8.Stein Arve StaveløkkOpdal             5/0  6/5  6/4  5/1  6/4  28/14

  9.Håvard Sætermo      Budal             6/4  4/1  6/5  5/3  6/2  27/15

 10.Arnulf Storøsæter   Budal             6/1  6/4  5/2  6/3  4/2  27/12

 11.Jon Nordvik         Surnadal          6/2  5/4  4/0  5/0  6/3  26/ 9

 12.Mons Otnes          Valsøyfjord       6/1  3/0  4/0  6/1  6/6  25/ 8

 13.Erling Kanestrøm    Smøla             6/1  0/0  2/0  5/1  3/0  16/ 2

     Klasse : 5

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Lars Kirkholt       Rindal            6/6  6/6  6/5  6/6  6/4  30/27

  2.Christer Sjøvold    Malvik            6/3  6/5  6/3  6/3  6/3  30/17

  3.Roger Hals          Fosna             6/2  6/3  6/1  6/6  6/3  30/15

  4.Jacob Nørbech       Aspøy og Straum  6/5  6/1  6/2  6/2  6/4  30/14

  5.Grethe Bævre        Bæverdalen        6/5  6/3  6/6  5/0  6/1  29/15

  6.Trond Runar KarlsvikFosna             6/1  6/6  6/4  5/0  6/3  29/14

  7.Olav Åsen           Sunndal           6/3  6/6  6/1  4/0  5/2  27/12

  8.Frode Stemnes       Ertvågøy          3/0  3/0  6/2  6/2  5/3  23/ 7

     

    Klasse : AS

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Ole Gunnar Eikrem   Aspøy og Straum  1/1  0/0  4/1  2/1  0/0   7/ 3

     Klasse : Rekrutt

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Sigurd Aspeggen     Rennebu           5/1  6/1  6/0  3/0  4/0  24/ 2

  2.Kristin Kanestrøm   Smøla             4/1  5/1  2/0  6/2  5/1  22/ 5

  3.Andreas Bakken      Aspøy og Straum  2/2  3/2  5/1  5/2  6/2  21/ 9

  4.Håvard Aspeggen     Rennebu           0/0  2/0  0/0  4/0  1/1   7/ 1

     Klasse : Eldre rekrutt

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Olav Jonny Snekvik  Bæverdalen        6/2  6/3  6/5  6/3  6/3  30/16

  2.Ole K.Sætherbø      Bæverdalen        0/0  2/0  0/0  0/0  2/1   4/ 1

     Klasse : Junior

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Ole Mareno Einseth  Aspøy og Straum  5/1  6/5  6/3  6/4  6/5  29/18

  2.Peder Bakken        Budal             6/6  6/4  5/1  6/5  6/1  29/17

  3.Anne M.Nordløkken   Budal             6/4  6/3  4/1  6/5  6/3  28/16

  4.Ann Elin Solhaug    Bæverdalen        5/2  6/3  4/1  6/1  6/1  27/ 8

     Klasse : Veteran 73

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Jostein KristofferseRennebu           5/4  6/2  6/3  6/2  6/3  29/14

  2.Anders Indreiten    Halsa             5/3  5/3  6/4  5/3  6/4  27/17

  3.Asbjørn Wæge        Bæverdalen        5/3  4/3  6/4  3/2  6/3  24/15

  4.Ingvar Fiske        Øvre Surnadal     4/1  6/6  6/3  3/1  3/1  22/12

  5.Arne Jære           Rennebu           2/1  2/1  3/1  6/2  4/1  17/ 6

  6.Magne Romunstad     Rindal            4/1  3/1  2/0  3/0  2/1  14/ 3

     Klasse : Veteran 65

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Jon Oren            Bæverdalen        6/3  6/4  6/5  6/5  5/1  29/18

  2.Ivar Tolaas         Nesjestranda og  5/1  6/2  6/3  6/4  6/5  29/15

  3.Jonas Sollied       Hov               3/0  6/2  5/1  5/3  6/4  25/10

 

       Klasse : AG-3

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Roar Eriksen        Rindal            2/2  5/4  3/0  1/0  5/0  16/ 6

     Klasse : Senior

 Nr Navn                Skytterlag       1    2    3    4    5    Sum/It

   1.Lars Kirkholt       Rindal            6/6  6/6  6/5  6/6  6/4  30/27

  2.Bjørn Snekvik       Bæverdalen        6/2  6/5  6/4  6/4  6/4  30/19

  3.Lars Botten         Valsøyfjord       6/0  6/4  6/5  6/5  6/4  30/18

  4.Christer Sjøvold    Malvik            6/3  6/5  6/3  6/3  6/3  30/17

  5.Roger Hals          Fosna             6/2  6/3  6/1  6/6  6/3  30/15

  6.Jacob Nørbech       Aspøy og Straum  6/5  6/1  6/2  6/2  6/4  30/14

  7.Bjørn Ove SkralthaugSurnadal          6/2  6/6  6/1  6/0  6/4  30/13

  8.Kristian Tolaas     Nesjestranda og  6/2  6/3  6/3  6/0  6/3  30/11

  9.Thomas Fossen       Bæverdalen        6/5  6/6  6/5  5/2  6/3  29/21

 10.Arne Helgetun       Opdal             6/3  6/4  6/4  5/3  6/1  29/15

 11.Grethe Bævre        Bæverdalen        6/5  6/3  6/6  5/0  6/1  29/15

 12.Trond Runar KarlsvikFosna             6/1  6/6  6/4  5/0  6/3  29/14

 13.Ivar Bård Ertvåg    Ertvågøy          6/4  5/1  6/2  6/1  6/3  29/11

 14.Ulf Hendset         Valsøyfjord       6/1  6/0  6/4  6/2  5/2  29/ 9

 15.Ingolf Kirkholt     Rindal            6/2  5/3  6/3  6/5  5/3  28/16

 16.Ivar Otto Husby     Trondhjems        6/3  6/6  6/3  6/4  4/0  28/16

 17.Stein Arve StaveløkkOpdal             5/0  6/5  6/4  5/1  6/4  28/14

 18.Jarle Foss          Bæverdalen        6/2  6/4  5/3  6/3  5/1  28/13

 19.Eivind Stolpnes     Budal             6/1  4/1  6/2  6/3  6/2  28/ 9

 20.Håvard Sætermo      Budal             6/4  4/1  6/5  5/3  6/2  27/15

 21.Olav Åsen           Sunndal           6/3  6/6  6/1  4/0  5/2  27/12

 22.Arnulf Storøsæter   Budal             6/1  6/4  5/2  6/3  4/2  27/12

 23.Bjørn Haugen        Valsøyfjord       6/0  4/1  5/4  6/2  6/3  27/10

 24.Hans Nordløkken     Budal             5/3  6/3  5/1  6/3  4/2  26/12

 25.Jon Nordvik         Surnadal          6/2  5/4  4/0  5/0  6/3  26/ 9

 26.Arve Holmeide       Sunndal           6/3  6/3  4/2  5/0  5/1  26/ 9

 27.Idar Moe            Rindal            6/1  6/3  6/3  4/2  4/0  26/ 9

 28.Tron Arne Gravem    Sunndal           6/1  6/3  5/1  3/0  6/2  26/ 7

 29.Mons Otnes          Valsøyfjord       6/1  3/0  4/0  6/1  6/6  25/ 8

 30.Per A.Bakken        Budal             6/2  5/2  6/0  6/2  2/0  25/ 6

 31.Even Langli         Rindal            3/0  5/5  6/4  5/0  5/1  24/10

 32.Bjørn Heggset       Surnadal          3/0  6/4  4/0  6/2  5/2  24/ 8

 33.Ola Rindal          Orkla             6/3  4/3  6/0  5/0  3/1  24/ 7

 34.Erik A Moen         Øvre Surnadal     5/2  6/5  5/3  5/2  2/0  23/12

 35.Frode Stemnes       Ertvågøy          3/0  3/0  6/2  6/2  5/3  23/ 7

 36.Olav Hytten         Budal             6/3  6/1  5/0  1/0  5/2  23/ 6

 37.Ola Halle           Surnadal          5/0  4/2  5/2  0/0  3/0  17/ 4

 38.Erling Kanestrøm    Smøla             6/1  0/0  2/0  5/1  3/0  16/ 2

 

Startsiden