Velkommen til Dovrefjellcupen 

i feltskyting på nett!

Kontonr. 1822 33 11 810

e-post: hans.sollid@fjellnett.no

 

Adresser

Arrangørtips

Bilder

Felthurtig

Historikk

Innbydelser

Instruks

Kontakter

Resultater

Skytterforum

Stangskyting

Statistikk

Styret

Terminliste

Vandrepokal

Årsmelding

 

 

Resultater fra Savalstevnet 2004:

 

Feltskyting Finale Resultat Klasse 1-5+V55
Rang Skytter Skytterlag Klasse Før finale FH1 FH2 Total
1 Ingvar Brohaug Alvdal 5 29 6 0 35
2 Ragnar Sollid Alvdal 5 29 6 0 35
3 Kojedal Hans Iver Hådalen 4 28 6 0 34
4 Stubsjøen Egil Magnar Lonås 4 28 5 0 33
5 Stenvoll Arne MAgne Brekken/Aursund 4 28 5 0 33
6 Kulbotten Olav Haltdalen 4 28 5 0 33
7 Dalen Oddvar Fåset 4 29 4 0 33
8 Holm Arne Tynset 4 29 4 0 33
9 Håkenstad Odd Sverre Lesja 5 29 4 0 33
10 Steien Geir Inge Alvdal 3 26 6 0 32
11 Finstad Frode Hådalen 4 27 5 0 32
12 Steihaug Roar Alvdal 5 27 5 0 32
13 Staverøkk, Stein A. Opdal 4 28 4 0 32
14 Bakken Peder Budal 3 25 6 0 31
15 Oldertrøen Per Erik Tynset 5 27 4 0 31
16 Nilsen Jan Tynset 5 28 3 0 31
17 Trøan Sverre Alvdal V55 25 5 0 30
18 Løkkesmo Hans Jakob Budal 3 26 4 0 30
19 Nilsen Roger Tynset 4 26 4 0 30
20 Hov Kjell Ivar Budal 4 26 4 0 30
21 Vingelen Esten Tynset 4 27 3 0 30
22 Lunsæter Tore Fåset 4 24 5 0 29
23 Kokkvoll Eilif Brekken/Aursund V55 25 4 0 29
24 Løkken Ole Kristoffer Fåset 4 25 4 0 29
25 Moseng Idar Nora V55 25 4 0 29
26 Nygaard Øystein Øversjødalen 4 26 3 0 29
27 Nystuen Bjørn Tore Tynset 4 23 5 0 28
28 Sætermo Håvard Budal 4 23 5 0 28
29 Trøeng Roald Vingelen 3 22 5 0 27
30 Norin Kjersti Lonås 4 22 5 0 27
31 Hjelle Per Erik Dovre og Dovreskog 5 23 4 0 27
32 Norin Nils Sverre Lonås 4 23 4 0 27
33 Nystuen Geir Håkon Tynset 4 25 2 0 27
34 Losgård Eiliv Fåset 2 22 4 0 26
35 Fåsetbru Kjersti Fåset 3 23 3 0 26
36 Skogås Jon Einar Hessdalen 3 23 2 0 25
37 Pedersen Odd Arne Fåset 3 20 4 0 24
38 Livoll Erik Vingelen 3 20 4 0 24
39 Folkestad Sigurd Nora 5 21 3 0 24
40 Tallerås Olav Folldal 3 22 1 0 23
41 Nymoen Iver Kvikne V55 19 3 0 22
42 Larsen Stein Tynset 3 18 3 0 21
43 Røsten Arve Alvdal 2 20 1 0 21
44 Nymoen Kjell Olav Kvikne 2 14 5 0 19
45 Sætermo Hans Budal 3 15 4 0 19
46 Bangen Per Kristian Tynset V55 16 2 0 18
47 oldertrøen Trond Tynset 2 18 0 0 18
48 Bakken Per A. Budal 2 11 2 0 13

 

Feltskyting Topp 30 Klasse ER
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Stubsjøen Ingrid Lonås 6/5 6/5 6/5 6/6 6/5 30/26
2 Brekken Jo Frederik Fåset 6/3 6/6 6/5 6/4 6/5 30/23
3 Westum Anette Fåset 6/2 6/4 6/4 6/3 6/2 30/15
4 Erlien Marianne Glåmos 6/4 6/2 6/3 6/3 6/1 30/13
5 Tørresvold Rune Glåmos 5/1 6/2 6/3 5/5 3/1 25/12
6 Nystuen Pål Vegar Tynset 4/0 0/0 1/0 5/3 6/5 16/8


 

Feltskyting Topp 30 Klasse J
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Rønning Ole Helge Folldal 6/5 6/4 6/3 6/4 6/4 30/20
2 stubsjøen Marie Lonås 6/5 6/2 6/4 6/5 6/3 30/19
3 Kojedal Kristoffer Hådalen 6/5 6/4 6/5 6/3 6/1 30/18
4 Østihaug Svanhild Lonås 6/1 6/4 6/5 6/3 6/2 30/15
5 Brendryen Jonas Folldal 6/5 6/3 6/6 5/3 6/5 29/22
6 Helstad Gina Øvre Rendal 6/6 5/1 6/4 6/3 6/4 29/18
7 Søndmør Espen Tynset 6/4 6/3 6/2 6/2 5/3 29/14
8 Brekken Heine Martin Fåset 4/1 5/2 5/1 6/4 4/0 24/8


 

Feltskyting Topp 30 Klasse JEG
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Nordseth Odd Arvid Vingelen 6/3 6/5 6/4 6/5 6/1 30/18
2 søndmør Øyvind H. Tynset 5/2 4/1 5/2 4/2 5/4 23/11
3 Sønmør Per M. Tynset 3/2 2/0 4/3 3/1 4/1 16/7
4 Vangstrøen Elin Vingelen 0/0 3/0 3/1 2/1 3/1 11/3


 

Feltskyting Topp 30 Klasse R
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Brendryen Maren Folldal 6/3 5/1 6/5 6/3 6/3 29/15
2 Lunsæter Maren Fåset 6/3 5/2 5/2 6/3 6/5 28/15
3 Berg Ivar Bakken Folldal 6/2 6/2 5/1 4/3 5/4 26/12
4 Kojedal Hans Runar Hådalen 4/2 6/6 4/2 6/6 5/3 25/19
5 Losgård Maren Fåset 4/1 5/3 6/3 6/5 4/2 25/14
6 Østihaug Åsmund Lonås 6/4 6/3 2/0 6/4 5/0 25/11
7 Randen Tage Flyen Folldal 5/3 6/2 3/1 6/0 4/2 24/8
8 Klokkerhaug Silje Folldal 3/1 6/3 4/1 3/2 4/0 20/7


 

Feltskyting Topp 30 Klasse V65
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Ness Jon Kr. Nora 6/5 6/6 6/3 6/4 6/3 30/21
2 Grue John Tynset 6/2 6/1 6/4 6/6 6/1 30/14
3 Olsen Arnold Osen 6/5 6/4 6/5 6/4 5/2 29/20
4 Østerås Engebret Vingelen 6/5 6/5 6/3 6/2 5/3 29/18
5 Rønning Per K. Tynset 6/3 6/2 5/3 6/2 6/2 29/12


 

Feltskyting Topp 30 Klasse V73
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Lunsæter Ola Lonås 6/4 6/3 6/4 6/5 6/4 30/20
2 Skinstad Torbjørn Bjørnen 6/4 6/4 3/0 6/2 3/1 24/11

 

Feltskyting Topp 30 Klasse 2
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Losgård Eiliv Fåset 6/2 5/2 2/0 5/3 4/2 22/9
2 Røsten Arve Alvdal 6/5 2/0 5/1 4/1 3/0 20/7
3 oldertrøen Trond Tynset 6/2 5/3 4/1 0/0 3/0 18/6
4 Nymoen Kjell Olav Kvikne 4/0 0/0 5/2 2/0 3/2 14/4
5 Bakken Per A. Budal 3/0 2/0 4/2 1/0 1/0 11/2


 

Feltskyting Topp 30 Klasse 3
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Steien Geir Inge Alvdal 6/4 4/2 5/3 6/1 5/4 26/14
2 Løkkesmo Hans Jakob Budal 6/3 4/1 6/3 4/3 6/3 26/13
3 Bakken Peder Budal 5/3 5/4 5/0 4/1 6/5 25/13
4 Skogås Jon Einar Hessdalen 6/1 1/0 6/1 4/2 6/4 23/8
5 Fåsetbru Kjersti Fåset 4/0 4/1 6/4 4/1 5/1 23/7
6 Trøeng Roald Vingelen 3/2 4/1 4/1 5/2 6/4 22/10
7 Tallerås Olav Folldal 6/3 3/2 4/1 5/1 4/1 22/8
8 Pedersen Odd Arne Fåset 3/0 4/1 4/2 6/3 3/2 20/8
9 Livoll Erik Vingelen 5/1 3/3 5/1 5/0 2/1 20/6
10 Larsen Stein Tynset 5/1 3/1 4/3 3/0 3/1 18/6
11 Sætermo Hans Budal 6/1 4/2 5/3 0/0 0/0 15/6


 

Feltskyting Topp 30 Klasse 4
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Dalen Oddvar Fåset 5/2 6/2 6/1 6/1 6/0 29/6
2 Holm Arne Tynset 6/1 6/1 6/1 5/2 6/0 29/5
3 Kojedal Hans Iver Hådalen 6/5 5/2 5/3 6/5 6/2 28/17
4 Staverøkk, Stein A. Opdal 6/3 5/3 6/4 6/2 5/2 28/14
5 Stenvoll Arne MAgne Brekken/Aursund 6/1 5/1 6/5 5/1 6/5 28/13
6 Stubsjøen Egil Magnar Lonås 6/4 4/0 6/1 6/3 6/4 28/12
7 Kulbotten Olav Haltdalen 6/4 6/0 5/2 5/3 6/2 28/11
8 Finstad Frode Hådalen 6/2 5/2 5/1 5/3 6/3 27/11
9 Vingelen Esten Tynset 6/3 6/2 4/2 5/3 6/1 27/11
10 Nilsen Roger Tynset 6/4 5/2 6/4 3/1 6/3 26/14
11 Nygaard Øystein Øversjødalen 6/3 5/2 5/3 4/2 6/2 26/12
12 Hov Kjell Ivar Budal 6/4 6/2 5/1 5/3 4/0 26/10
13 Løkken Ole Kristoffer Fåset 6/3 4/3 5/2 4/0 6/2 25/10
14 Nystuen Geir Håkon Tynset 6/1 6/2 5/1 2/0 6/4 25/8
15 Lunsæter Tore Fåset 5/3 5/0 3/1 5/1 6/1 24/6
16 Nystuen Bjørn Tore Tynset 6/1 4/2 3/1 5/4 5/1 23/9
17 Norin Nils Sverre Lonås 6/2 5/3 5/1 2/1 5/1 23/8
18 Sætermo Håvard Budal 6/5 4/2 4/0 4/0 5/0 23/7
19 Norin Kjersti Lonås 6/2 4/1 4/0 4/1 4/0 22/4


 

Feltskyting Topp 30 Klasse 5
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Brohaug Ingvar Alvdal 6/6 6/5 6/3 5/1 6/6 29/21
2 Sollid Ragnar Alvdal 6/5 5/0 6/4 6/3 6/2 29/14
3 Håkenstad Odd Sverre Lesja 6/2 6/3 6/3 6/2 5/2 29/12
4 Nilsen Jan Tynset 6/4 5/4 6/2 5/1 6/3 28/14
5 Steihaug Roar Alvdal 5/2 6/3 6/2 4/2 6/6 27/15
6 Oldertrøen Per Erik Tynset 6/1 6/3 3/0 6/2 6/4 27/10
7 Hjelle Per Erik Dovre og Dovreskog 6/1 6/2 4/3 1/0 6/4 23/10
8 Folkestad Sigurd Nora 6/1 3/2 5/2 3/1 4/3 21/9


 

Feltskyting Topp 30 Klasse V55
Rang Skytter Skytterlag H1 H2 H3 H4 H5 Total
1 Moseng Idar Nora 5/3 5/3 5/3 6/1 4/1 25/11
2 Trøan Sverre Alvdal 6/2 5/2 5/2 3/0 6/4 25/10
3 Kokkvoll Eilif Brekken/Aursund 6/0 2/1 6/3 5/1 6/4 25/9
4 Nymoen Iver Kvikne 4/0 4/1 4/1 1/0 6/2 19/4
5 Bangen Per Kristian Tynset 3/2 3/0 1/0 4/1 5/3 16/6